Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg lehet e valahogy hosszabbí...

Meg lehet e valahogy hosszabbítani a wifi router antennáját?

Figyelt kérdés
csaádi házban lakok,a router pedig nem bírja alvinni a netet az udvarra.en arra gondoltam h egy droton atvezetem a router antennájából ahova kell es rateszek vmi antennafeleseget.mukodhet ez igy ? ha iger tippeket is kernek antennara.
2011. máj. 26. 16:00
 1/6 A kérdező kommentje:
a hazban meg van de a falakon mar nem tud atmenni.
2011. máj. 26. 16:02
 2/6 P.O.C. ***** válasza:

Attól függ milyen routered van? Ugyanis nem mindegyikről lehet leszerelni az antennát.


Ha meg leszerelhető, akkor léteznek erősebb antennák, hosszabbítós dokkolóval és anélkül:

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 legendavagyok01 ***** válasza:

P.O.C. harmadik linkjéről tudok nyilatkozni. Nekem ugyanerre van cserélve egy d-link DI-524 antennája, még nincs is kihasználva az 1.30-as kábel, nincs nagyon magasan az antenna, mégis:

- szobából egy szilikát falon keresztül 25 méterre jó a jel (messzebb nem tudtam menni, ott a kerítés:)

- ház másik vége mögött (legalább 3 fal), kb 10 méterre tökéletes a jel.

2011. máj. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajna nem lehet leszerelni az antennajat
2011. máj. 26. 18:18
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
Akkor hagyjad, mert csak összebarmolod. Így nem lehet megcsinálni, szal újul..
2011. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok kosz
2011. máj. 26. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!