Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A YouTube-on tényleg pénzt...

A YouTube-on tényleg pénzt adnak egy bizonyos nézettség élrése után?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 14:49
 1/8 anonim válasza:
5%
én ilyenről nem hallottam, de ez engem is érdekel :D
2011. máj. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
88%
ha ez igaz akkor feltöltök valami justin bieberes összevágást mert annak a kisgenyának nagy a látogatottsága
2011. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

igen. De ahhoz nagyon sok videó-nézettség kell és valamit azért tenned is kell (konferencia stb.)

Egyik osztálytársam van, hogy ezzel havi 80k forintot is keres.

2011. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

előző válaszoló

azt meg hogy a bánatba?

2011. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez népmese.


Miért fizetnének, ha te önként raktad oda a videót. Nem szólsz érte hogy adajnak lóvét. Csak fel lehet tenni, hogy le ne maradj a divatról. De ezért senki nem fizet.

2011. jún. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

adnak. mármint ha sok videót feltöltesz és a nézettség is sok akkor meghívnak egy youtube partnerprogramba!


http://www.youtube.com/watch?v=aUDXcAZ-XqA

2011. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

YouTube partner program.


Kell valamennyi FELIRATKOZÓ, VIDEÓMEGTEKINTÉS.. ezekből kell legyen sok! Kb. videómegtekintés 80.000, feliratkozó (nem akarok hazudni, kb. 3.000!) Ezután kapsz egy levelet hogy lehetsz YouTube partner, DE NEM MUSZÁJ...

2012. okt. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet fizet a youtube , vagyis Majd akkor ha havi 1 Milliót nézzetséget össze tudsz hozni :D
2013. febr. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!