Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki többször megnéz egy...

Ha valaki többször megnéz egy youtube videót, akkor a nézettség is arányosan nő a megtekintések számával?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha egy gépen ugyanazt a videót megnézed többször, akkor tudod növelni a nézettségét, vagy csak egy megtekintésnek veszi?
2011. szept. 3. 02:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Növeli.
2011. szept. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
ha jól tudom (de nem biztos,szóval ne oltson le senki, ha tévedek), igen, természtesen ugrik egyet, akárhányszor megnézed, viszont csak akkor tudod eggyel növelni, ha végignézed - ha vége, akkor ugrik egyet,ha a vége előtt elmész az oldalról, olyan,mintha meg se nézted volna.
2011. szept. 3. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Ettől azért bonyolultabban működik. De hogy hogy, azt a youtube sem mondja el, titokként kezelik. Azonos IP-ről meg pláne nem fogod növelni.

De ezt magad is kipróbálhatod, nézz meg egy olyan videót, amit ritkán néznek, hogy ugrik-e a számláló. Valószínűleg nem fog. :)

2011. szept. 3. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam már régebben, csak épp nem egymás után rögtön néztem meg még egyszer- És ugrott.


amúgy mondtam is, hogy nem sok infóm van a számlásról, de speciel én kolian lakom és kifelé egy darab IPcímünk van, de vagy 50 gép. érdekes lenne pusztán IP alapján tiltani.

2011. szept. 3. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
koliban
2011. szept. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
emberek a youtube időközönként frissíti magát, akkor növekszik csak a számláló. tehát most hiába nyomogatod a frissítés gombot, a nézettség csak bizonyos időközönként változik.
2011. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez is igaz, hogy kell egy kis idő amíg frissül.

Nyilván ha sok klikk érkezik ugyanarról az IP-ről, akkor biztos hozzáad néhányat, de az biztos, hogy nem az összeset.

Mondom, bonyolult képleteket állítottak fel a youtube-nál a számolásra és nem is mondják el hogyan működik. Egy biztos: nem kell olyan komolyan venni azt a számlálót.

2011. szept. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!