Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetne népszerűsíteni...

Hogyan lehetne népszerűsíteni a weboldalam?

Figyelt kérdés

sziasztok

csináltam nem olyan rég egy weboldalt és szeretném ha minél népszerűbb lenne és nem lenne a Google találati lista utolsó oldalán ha rá keresnek a emberek. Egyszóval szeretném hogy népszerű legyen.Esetleg ha van bármi észre vétel vagy tanács a módosítására azt is szívesen fogadom minden tanácsot szívesen meg hallgatok.Kérlek segítsetek.

a weboldalam címe: [link]


2011. jún. 3. 10:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb népszerűsítése egy oldalnak: szólsz a haveroknak, osztálytársaknak, munkatársaknak, hogy nézzék meg, és ha tetszik, szóljanak másoknak.

Vagy keresel hasonló témájú honlapot/blogot, és linket cseréltek, azaz nálad is lesz egy link rá, meg nála is egy rád.

Ezek általában működnek, de csak akkor jönnek be, ha a honlap sokak számára tartalmaz hasznos információt.

A honlapodról: véleményem szerint, egy ilyen honlap a legnagyobb erőfeszítés ellenére sem lesz népszerű: konkrétan túlságosan egyszerű és nem sok funkciója van. Hiába van nagy Like örület FaceBookon, ez valószínű kevés lesz. (ha lenne "inkább egyik sem", akkor még like-olnák is, de ez csak magán vélemény)

Plusz: a változó háttér szín nagyon idegesítő, szerintem mellőzd.

2011. jún. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy szerettem volna egy olyan honlapot csinálni ami vicces oldalról közelíti meg a sztárok lefikázását.Sőt igazából ez egy szívatás a rajongók számára:D

A háttérszínt azért váltogatom folyton hogy ne legyen túl monoton,unalmas,egyhangú az oldal.Ha kiraknám az egyik sem gombot akkor meg nem lenne semmi értelme az egésznek mert senki nem nézné meg az alatta lévő képeket.Nekem sajnos kevés ismerősöm van emiatt tettem fel a kérdést hogy akkor mégis hogyan?és amúgy ha bele gondolsz lenne értelme az oldalnak ha jobb lenne a dizájnja talán még több embert vonzana.De nem akartam hogy a dizájn el vegye az oldal lényegét.Viszont ha építő ötleted van mind küllemre mind tartalmilag szívesen várom

2011. jún. 3. 16:14
 3/13 anonim ***** válasza:

Tudod miért nem lesz ez az oldal sikeres soha?

Mert ha az ember felmegy rá, és rögtön azzal kerül szembe, hogy "Meiket" attól fejjel megy neki a falnak.

Lehet, hogy egy kis nyelvtan óra megoldaná a problémát... :P

2011. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nézd lehet hogy nyelvtanból nem vagyok perfekt de nem is az a lényeg és nem hinném hogy a nyelvtani hiba miatt ne lenne látogatott az oldalam.Kérlek csak akkor szólj hozzá ha érdemleges dolgot tudsz mondani...
2011. jún. 3. 19:48
 5/13 anonim ***** válasza:

Most nehogy már azt mondd, hogy ez nem volt érdemleges az oldal fejlesztésével kapcsolatban?!


Egyébként meg amit az előttem szóló írt... ennyit tudsz tenni... Valamint, hogy beregisztrálsz a Google Webmestereszközök szolgáltatásába, majd elvégzed amit ott kell.. ajánlom, hogy a meta tag-eket az oldaladon állítsd be - ha ezt eddig nem tetted volna meg - valamint, hogy [link] itt futtass le egy oldaltérkép készítést, majd az oldaltérképet rakd fel az oldaladra, a webmestereszközöknél pedig állítsd be, hogy megtalálja...

Ennyit tudtam segíteni.

2011. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszönö

a metatageket már megadtam az oldalkészítésénél.De köszönöm szépen ezeket végre hajtom.

2011. jún. 3. 22:01
 7/13 A kérdező kommentje:

a webmester eszközökhöz nem tudtom regisztráltatni az oldalt ugyanis mikor az urlt beillesztem a következőt kapom:

Egy fájl URL-címét adta meg. Kérjük, adja meg a webhely URL-címét.

2011. jún. 3. 22:07
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert úgy adtad meg a címét, hogy [link] és a GYAK.HTML -zavarja.

A címet úgy kell megadni, hogy [link] -semmi /valami.html -lel!


Viszont látom, hogy így nem hoz be semmit az oldal, csak a fa struktúrát, ezt úgy tudod kiküszöbölni, hogy vagy átnevezed a gyak.html-t index.html-re, vagy pedig létrehozol egy index.html-t és abból hivatkozol a gyak.html-re!

2011. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
de akkor ugyanott leszek vele mert ugyanúgy egy fájlra hivatkozom nem?
2011. jún. 3. 22:22
 10/13 anonim ***** válasza:

De akkor sem kell beírni az index.html-t a végére, mivel az index oldal egy alapértelmezett kezdőlap és ilyen index oldala minden weblapnak van.


Ha többet akarsz tudni róla akkor itt olvashatsz:

[link]

2011. jún. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!