Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Azt szeretnem hogy hogy lehet...

Azt szeretnem hogy hogy lehet feltorni egy wifi kodjat milyen programmal lehetne?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
felejtsd el.
2011. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 legendavagyok01 ***** válasza:

A wep kódolással lehetne mit kezdeni, de normális ember ilyet nem használ. wpa/wpa2-vel egy átlagos kétmagos pc hónapokat töltene el.

A különböző ilyen-olyan szoftverek ráadásul szinte mind a szótáras módszert használják, egy jó jelszóval nem nagyon tud mit kezdeni. (Ezért nem szabad olyan jelszót adni, ami értelmes.)

2011. jún. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszonom szepen a valaszt de nem ertem miert nem lehet feltolrni 8 karakteros vagy 10 karakteres kodot?

ertitek nekem csak a wifi kodja kell hogy racsatlakozhassak a szaloda netjere! Koszi a valaszokat!Száll!

2011. jún. 6. 12:35
 4/6 anonim ***** válasza:
fel lehet, csak hónapokig tart.
2011. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ki hagya bekapcsolva a gépét honapokra?
2011. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem ertelek titeket egy kod kikeresese par masodperc egy programnak. Meg milyen gep,?

wiraleszval akarnak raja kapcsolodani az oregre

ertiteke. na de mindegy szerintem van ra valami jo program de csak valamilen AMERIKAI polgarnak azaz U.S.A.

2011. jún. 12. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!