Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mire jó az internet modem USB...

Mire jó az internet modem USB csatlakozója?

Figyelt kérdés
Találtam egy usb kábelt, ami belemegy az internet modembe, és a vista felismerte, utána letöltőte a windows update-ről az illesztőprogramot, és feltelepitette, és kiírta a gép hogy tökéletesen müködik, ja és a modemen villágit az USB jelző.
2011. jún. 11. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Üdv:)

ugyan arra mint a [link]

:)

usb n keresztül is foghatod a netet

2011. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem feltétlen, lehet külső winchestert lehet hozzá csatlakoztatni, így torrentezhetsz mikor csak a router megy, de jó lenne egy tipús számot is leírnál
2011. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 P.O.C. ***** válasza:
Hát egy sima modem nem fog neked letöltéseket végezni külső vinyóra. Ami ezt gyárilag tudja 50 ropinál kezdődik, az olcsóbb kategóriából az un."okosítható" routerekkel meg rengeteget kell előtte ehhez vesződni. Meg nem árt egy kis Linux ismeret sem.
2011. jún. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
gondoltam megfogjátok jegyzeni, de lehet a kéredző nincs tisztába a modem fogalmával és router, amúgy nagyon nem 50ezer környékén van már, 20körül már a fon 2.0 is tudja
2011. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 P.O.C. ***** válasza:

A kérdező leírta, hogy hardverként ismerte fel a gépe.

Márpedig az USB -s routerek USB portja külső adattárak valamint 3G/HSDPA modemek csatlakoztatására. Ezen kívül nyomtatószerverként használhatók.


De ez esetben egy sima modemről (valószínűleg kábelmodemről) van szó.

2011. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2011. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen egy sima modem amit az UPC-től kaptunk, a márka Zhone model No:6211-I3-382-0SC (nullaSC)
2011. jún. 15. 19:50
 8/12 A kérdező kommentje:
ilyen csatlakozó link: [link]
2011. jún. 15. 19:53
 9/12 P.O.C. ***** válasza:

Rendesen netezni tudsz vele, olyan gépen is, amibe nincs hálókari. Ezen kívül semmi különleges funkciója nincs.

Ha meg van hálókari a gépedben, inkább azzal használd, mert így nem foglalod le az USB sávszélt feleslegesen.

2011. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
na ezt mondtam én is :P
2011. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!