Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van valakinek Btel internete?...

Van valakinek Btel internete? (lent bőven)

Figyelt kérdés
Csak az érdekelne hogy milyen, jó e, gyors e, megbízható e, mert nem drága az 5Mbs os 3400Ft. Megéri?
2011. jún. 12. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy milyen csomagról beszélünk: ha olyan típusú csomagról, ahol van forgalmi korlát, (olyan persze, ahol nem kell túlforgalmazási díjat fizetni), ott, miután azt túlléped 17KB/sec-ra lassítják, azaz kb. 1MB-ot tudsz letölteni 1 perc alatt. Megbízhatóságát tekintve: nekem mobilnetem van -tőlük-, ami néha (igaz, nagyon ritkán) befullad, és ilyenkor hiába lépsz ki a szoftverből, vagy piszkálod a mellé járó USB-pendrive-ot, újra kell indítanod a gépet (fogalmam sincs, hogy miért!)! De ezt a gikszert letekintve nem is olyan rossz!

(Egyébként nem 5Gbs-osra gondolsz? Máskülönben nem értem a kérdés netsebességre vonatkozó részét.).

2011. jún. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Btel-nél ADSL is van a mobilinternet mellet. Az 3400 Ft-ba kerül, és 5 Mbps a maximális sebessége. Az adatforgalom korlátlan ennél a csomagnál.


Sajnos azt így nem tudom megmondani, hogy nálad milyen lenne, mert ez erősen függ a központtól való távolságtól, és a település hálózatától. A garantált le-/feltöltés sebessége ennél a csomagnál: 1000 Kbps/192 Kbps Ezt a szolgáltatónak az esetek 80 százalékában kell garantálnia. Ha ez nincs meg, akkor lehet csak reklamálni. Tehát legrosszabb esetben 1 Mbps-os netet fogsz kapni.

2011. jún. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ADSL internetre gondolok igen, de ez az 5Mbps -os 3400Ft, ez mindig annyi marad? Nem csak bevezető ár?
2011. jún. 13. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!