Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hány magyar játszik a Pockie...

Hány magyar játszik a Pockie Ninja-val körübelül?

Figyelt kérdés
aki olvassa és játszik csak írja le hogy játszik
2011. jún. 13. 22:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
énh játszanánk de hogy kell? beregiztem de nem értem
2011. jún. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Én játszom a 13 as serveren.
2011. jún. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
én játszok több szerveren is van sok 20 felettes kariaim van egy 34 es megy egy 30 as meg most egy 29 es
2011. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én a 18 as új szerveren játszok mert azon még nincs olyan sok nagyszintű aki megőlne, a játék annyiból áll hogy választasz egy bleach vagy naruto karaktert és azzal mész a világban, a harc az annyiből áll hogy te beálitod a skill menűbe mien "jutsu" kat csináljon és a harc közben neked csak hátra kell dőlmi és nézni a műsort mert mindent magától csinál :) lehet venni "skineket" és akkor műshogyan nézki a karid meg máslessz a végső caspása kb ennyi a játék ja meg hogy szinteket kell elérni
2011. aug. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

én is játszom a 17 es és a 19 es szerveren :)

És 1 kérdéssel fordulok hozzátok nem tudja valaki mi az a Seal Breaker és merre található előre is köszönöm

2011. aug. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 fantakrisz válasza:
Én a kezdés óta játszom 1-es 2-es szerveren voltak kezdő karaktereim hogy ki ismerjem a játékot de most nagy üzemben 6-os szerveren játszok 65lvl tartok épp"barbarossa néven":D.Itt ezen a szerveren tudomásom szerint 3 magyar van.Soul breaker na ez nekünk elég nehéz falat mivel délután 4kor jelenik a mistery merchant és nála lehet meg venni "egy" arany az ára.De csak akkor éri meg ha vip vagy mivel az MM vip szekcióban lehet megvenni és óránként csak egyet vehetsz.Amúgy megéri ki böjtölni nekem 2db kiuby narutom volt eddig meg egy 1000cuponos díjam a többi az mondjuk említésre se méltó..A játék maga megéri mivel én nem vagyok elő fizető még is ha jól gazdálkodsz a piacon 25-ös lvl után akkor elég jól lehet aranyat szerezni nekem eddig kb 1200 aranyat sikerült össze üzletelnem igaz most csak 100 aranyam maradt:D,mellesleg 2 havonta mindig hozzá adnak valami ingame bővítést amitől a játék nem válik egy hangúvá.Remélem tudtam segíteni szép napot.
2011. aug. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 no_no válasza:
Szia én is játszok az 1-es szerveren és a 40-es vagyok. Egy kis angol tudás kell hozzá és ugy kell játszani. Nekem mondjuk ritkán a haverom segít fordítani de még jónéhány küldetést nem csináltam meg ^^" . Nagyon aranyos játék imádok vele játszani és no_no a nevem :D
2011. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
4es szeró,kari név sajt,akik még ott játszanak azok írjanak ;)
2011. dec. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Sziasztok!

Én játszok a 13-as szerveren több karim is van..1 45-ös Shiba Kuukaku,50-es Holow Ichigo,39-es Hiddan aki majdnem olyan erős mint az 50-es Ichigom XD

2011. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

sziasztok én fenn vagyokt a 24 és a 25 ös szeron mert ott még nem haladtak el annyira a top elsők és mindenki "bénább"

van egy DarkRise nevű Sage Narutom a 24 esen és egy Painem Sanitant néven. a naruto 50 a pain 45 lvles de úgy künnyű fejlődni hogy angel citybe berakod special traningre és akkor kb 5 nap nekem egy szint úgy hogy semmi mást nem csinálok :)

amúgy viszont pénzszerzésre a bounty questek meg a demon city a jó (a bal oldali) és a gift couponokat megéri tartalékolni küldiknél sok szörny kinyírásánál (chain attack 1-5 szörny 1 gift c 6-10ig 2 gift c és így ötösével ja és gyűjtsétek a anrancs meg a kék ruhákat és csináljátok őket minél megasabb szintig mert attól sokkal erősebbek lesznek és megéri a jégsárkány állatok felnyomni +3 ig legalább és addig etetni amíg az ice blade skillje ki nem jön

2012. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!