Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telenor mobilinternetet hogy...

Telenor mobilinternetet hogy tudom megszüntetni?

Figyelt kérdés
Milyen papírok kellenek? sajnos nem sok van, mert költöztem, és nem mindegyiket találtam meg :( szerintem szortíroztam, és kidobtam.
2011. jún. 14. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg semmi, csak igazold hogy te kötötted.
2011. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt nem írtam, hogy 1 éves hűség idővel lett megvásárolva az 1GB-os net. 9 hónap telt el körülbelül ebből.
2011. jún. 14. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt fel fogják neked rónni és nagyon rád akarják majd beszélni, hogy jobban jársz ha ottmaradsz még 3 hónapot. Készülj fel rá.
2011. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lejárat előtt a gatyádat is ráfizeted.
2011. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
muszáj, már 7 hónapja nem használom.. és még most is fizetjük. nem tudom mivel járok jobban, ha a következő hónapokat kifizetem, vagy várok még?! és nem tudják rám beszélni, nem azért mentem bele mert rám beszélték. akkor kellett, de nagyon gyorsan alakult az életem, és jelentéktelenné vált...
2011. jún. 14. 21:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha most megszünteted, akkor ki kell fizetned a hátralévő hónapokat, plusz a modem teljes árát, amire úgyis ráfogják, hogy legalább 40000-be kerül. És ezen felül számolhatnak kötbért, szintén több tízezres nagyságrend. Telenor honlap, ÁSZF...
2011. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták, amikor igényeltem, és vásároltam ezt a mobilnetet, sticckel, hogy a stick 1000 Ft! azért ha pénzt kérnek, akkor hazudtak nekem múltkor, hogy csak ennyi...
2011. jún. 15. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!