Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » KEDVES PONTPARKOSOK ez a...

Tron94 kérdése:

KEDVES PONTPARKOSOK ez a bizonyos 2. 0 mikor lesz kész? (minden pontparkos)! Többi lent!

Figyelt kérdés
személy szerint nem is tartom jó ötletnek a 2.0-át nekem tökéletesen jó az 1.0-a is csak bekavarnak ezzel a változtatással!!és azért már ennyi idő alatt azért ha nem is csinálták meg az oldalt azért valami sejtést adhatnának h mi is a helyzet!! lécci írjátok le véleményeteket és amit tudtok köszi!!
2011. jún. 23. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Édes mindegy, mert kamu. Eléred a pontot, rendelsz, és ok nélkül törölnek...
2011. jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és te ezt honnan veszed ?????????
2011. jún. 23. 23:18
 3/8 anonim ***** válasza:
nem egy ilyen emberrel találkozta. na de 16-17 éves létedre több eszed is lehetne, mint hogy elhiszed hogy majd ingyen cuccokat kapsz kattintgatásért...
2011. jún. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
itt összefüggéseket kell nézni :ők hirdetnek azt valakinek nézni kell de ki nézné ingyen senki tehát adnak érte valamit így sok lesz a felhasználó és ők így csak gazdagabbak lesznek hiába van egy kis kiadás!! tehát azért valami logika van benne biztos van olyan is aki csalódik de sokan azt is mondják h sikerült rendelni én személyesen is ismerek ilyen embert és láttam is amit rendelt tehát én azért valamennyire bízok benne!!
2011. jún. 23. 23:31
 5/8 A kérdező kommentje:
És azért ott sincs több ész sőt ha ennyit nem tud le következtetni a dologból....pff!
2011. jún. 23. 23:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó látom olyan makacsul ragaszkodsz az elveidhez...

Nem egy olyan kérdést láttam itt h rendeltek, és kitörölték őket, a panaszleveleikre pedig nem kaptak választ. Az meg hogy kaptak valamit meg láttad, kamu, az oldal üzelemtetői csinálják az olyan videókat/képeket hogy oda csalják a népet. De tőlem fecsérelheted ott az idődet, tudod az okos más kárán tanul, buta a sajátján...

2011. jún. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jah meg olyan embert is láttam hogy úgy hirdette ilyen odlara a meghívót h ő már kapott ipodot meg mittomén, csak hogy kérjenek tőle meghívót, mert abból neki előnye származott az oldalon.
2011. jún. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De igazából nem is foglalkoznék ezzel a kérdésseltovább, az ilyen oldalak 90%-a kamu, ostoba vagy ha bedőlsz...
2011. jún. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!