Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozilla probléma! Mit tegyek?

Mozilla probléma! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt írta ki a gép, hogy a Mozilla Firefox összeomlott. Ekkor újraindítottam a gépet és megpróbáltam elindítani, de semmi sem történt. Azóta nem tudom újból telepíteni, sem letörölni, mert azt írja, hogy fut a program, és addig nem lehet semmit sem csinálni vele. Dehát nem fut, hiszen a probléma az, hogy nem nyílik meg. Próbáltam CCleanerrel törölni, hátha ott megy, de az is azt írja, hogy előbb zárjam be. Segítsetek vagy beindítani, vagy letörölni valahogy lécci! :(
2011. jún. 24. 11:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Unlocker programmal próbálkozz, ez feloldja a zárolást.
2011. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 legendavagyok01 ***** válasza:
Feladatkezelőben, a folyamatoknál nézd meg, fut-e a firefox.exe.
2011. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Feladatkezelőben sem Mozilla sem Firefox nevűt nem találtam. Unlockert akkor megpróbálom, köszi.
2011. jún. 24. 11:22
 4/13 A kérdező kommentje:
Na most sikerült leállítani, és un-installálni. Újraindítottam a gépet, és letöltöttem a firefox 5 telepítőt. Lefuttattam, újra települt (asztalra, start menübe is bekerült) de továbbra sem nyílik meg. Okozhatja ezt valami beállítás a gépen?
2011. jún. 24. 11:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Honnan töltötted le a Firefox 5-öt? A 4-es verzió stabilan működött?
2011. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tűzfalon engedélyezted? Egyébként nálam a 4-es totális csődöt okozott, az 5-ös viszont kiválóan fut.
2011. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szedd le az 5-öt, aztán Total Commanderrel nézd át, hol maradt az előző Firefox-nak valamilyen maradványa. Hajlamos mindenhová beírni magát, ahhoz nem elég az Uninstall. Töröld teljes egészében, aztán töltsd le és telepítsd az 5-öt, tiszta telepítés után működni fog.
2011. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

www.mozilla.com-ról tölttem le.

Tűzfal eredetileg is be volt kapcsolva (amíg működött) de megpróbálom azt is akkor megnézni.

Ez egy új laptop (1 hete vettem) azóta az 5 van rajta, és mindig jól működött, és gyors volt. Azért használtam ezt, mert Chrome nem nyit meg minden oldalt, Explorer meg nagyon lassú, és régi gépen is mindig ezt használtam, és ismertem jól.

2011. jún. 24. 12:25
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez történt, nálam is baj volt vele.

[link]

2011. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Google Chrome12 nálam úgy működik, hogy Mozilla Firefox beállításait használja. Csavarkulcs alatt: Beállítások, Személyes dolgok, Böngészési adatok.Adatok importálása egy másik böngészőből.
2011. jún. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!