Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozilla probléma! Mit tegyek?

Mozilla probléma! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt írta ki a gép, hogy a Mozilla Firefox összeomlott. Ekkor újraindítottam a gépet és megpróbáltam elindítani, de semmi sem történt. Azóta nem tudom újból telepíteni, sem letörölni, mert azt írja, hogy fut a program, és addig nem lehet semmit sem csinálni vele. Dehát nem fut, hiszen a probléma az, hogy nem nyílik meg. Próbáltam CCleanerrel törölni, hátha ott megy, de az is azt írja, hogy előbb zárjam be. Segítsetek vagy beindítani, vagy letörölni valahogy lécci! :(
2011. jún. 24. 11:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nálam a Chrome azt írta ki, hogy nem tudja importálni az adatokat, amíg a Firefox fut, így nem tudta használni azokat az adatokat.

De a problémám az vele, hogy nincs meg az a "kedvencek sáv", ahova berakhattam a leggyakrabban nézett oldalaimat, és csak egy kattintással válthattam a lapok között.

2011. jún. 24. 12:35
 12/13 anonim ***** válasza:
Chrome: ez csak beállítás kérdése, minden megvan benne, sőt több is, mert automatikusan frissiti magát (Névjegy)! Csavarkulcs alatt: Könyvjelzősáv és sok más, illetve a Beállítások. Nézd át, sok kiegészítő és Bővítmény is van már hozzá.
2011. jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez a hiba oka, rohadjon meg minden hacker.

[link]

2011. jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!