Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a laptopon nem tudom...

Ha a laptopon nem tudom bekapcsolni a wifit, lehet, hogy a driverrel van a baj? Mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Frissítsd a drivert a gyártó honlapjáról,vagy ha nem tudod/vagy nem találod akkor szedd le az DriverScanner2011 nevű programot és szerezz hozzá 1 serialt(neten 1 csomó van)és elvégzi helyetted a feladatot.
2011. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Maga a wifi a legritkább esetben szokott elromlani. Az esetek 99%-ban csak a szoftverét kell frissíteni és máris működik.
2011. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A vezérlőpultban meg tudod nézni hogy van-e egyáltalán driver installálva hozzá és az említett módokon tudod frissíteni.
2011. jún. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nekem 1-2 éve a laptopomon is volt ilyen probléma és én a hálózatoknál állítottam be valamit és utána jó lett
2011. jún. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha végleg nem megy és sürgősen kell akkor megoldhatod egy USB-s WIFI -vel.
2011. jún. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem sem lehetett bekapcsolni a laptopomon a WiFi-t, de nekem nem szoftveres gond volt, hanem levettem a laptop hátuljáról a wifi antennát takaró kis műanyagot, letoroltem, visszaraktam, és jó!
2015. júl. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!