Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit kezdjek ezzel? Hogyan...

Mit kezdjek ezzel? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

[link]

Ezen az oldalon van a True Blood 4. évadjának 1. része feliratosan. Letöltöttem, de nem tudom lejátszani Media Player-rel. Mivel próbáljam meg? Vagy mit kell vele csinálni?


2011. jún. 28. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy feliratkészítő oldal, és csak feliratokat tudsz letölteni a sorozathoz.-.-"
2011. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösz.... de én most találkoztam először ezzel az oldallal, és nem tudhatom, hogy mire való, egy másik oldalon volt belinkelve és ott úgy volt bemutatva ez az oldal, hogy onnan letölthetem a feliratos verziót.

Úgyhogy nem kell mindjárt küldözgetni a grimaszokat, mert nem lehet mindenki született kocka

Kösz a segítséget...

2011. jún. 28. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor, ha már ilyen kis sértődékeny vagy, regisztrálj egy torrent oldalra, és már töltheted is le. Viszont, ha már a webhely címéből (sub - felirat), és a letöltött fájl méretéből (5-10kb)nem jöttél rá, hogy nem egy 3-400 megás sorozatot töltesz le, akkor nem értem mi okod a visszabeszélésre, és az okoskodásra. Ennyit erről.
2011. jún. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!