Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon miszerint teszi ki...

Facebookon miszerint teszi ki az adatlapokra az adott ember néhány ismerőseit?

Figyelt kérdés
mert mindig olyanokat tesz ki akivel az illetőnek tényleg szoros a kapcsolata
2011. jún. 29. 11:56
 1/5 anonim válasza:

nekem van egy ismim, aki kínos, de midnig kiteszi nekem:D felba'sz :D

de amúgy szerintem random.

2011. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hogy lenne random?! :D te is mondod hogy valakit mindig kitesz.. elég egyértelmű hogy van valami szisztémája én arra tippelek, hogy azokat teszi ki akik téged a legtöbbször megnéznek vagy épp fordítva hogy akiket te nézel meg a legtöbbször :)
2011. jún. 30. 20:59
 3/5 anonim válasza:

Szerintem is valami elv alapján teszi ki. Vagy aki sokszor kattint az oldaladra, vagy te az övére vagy akivel a leggyakrabban chatelsz vagy váltasz vele üzenetet.

Teszteld le és oszd meg velünk is a tapasztalataidat, hátha bölcsebbek leszünk.:D

Mondjuk az is igaz hogy magadat sosem látod a másik listájában, de attól más lehet hogy téged lát ott! És még egy megfigyelés, hogy csak napi szinten cserélődnek az emberek, egy napon belül felkeveri őket de mindig ugyanazok szerepelnek.

Én ennyit tudtam segíteni, ennyit vettem észre. De ha rájössz, tényleg posztolhatnád.:)

2011. júl. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is kíváncsi lennék :D Mondjuk én nem hiszem, hogy azokat teszi ki, akiknek felmegyek a profiljára vagy szoros a kapcsolat, mert néhány olyan embert tesz ki (sok frissítés után is), akikhez semmi közöm, nem lájkolok semmit, amit kiírnak :D sokat gondolkoztam ezen. Inkább arra tippelnék, hogy azok vannak ott, akik nézik az adatlapomat vagy ilyesmi.
2011. júl. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én is próbálgattam és szerintem is az van hogy aki az előző nap nézegette a profilod azt rakja ki:D
2011. aug. 11. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!