Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez egy kamu körlevél, vagy...

Ez egy kamu körlevél, vagy igaz lehet? Egy email tényleg tönkreteheti a winchestert? :D

Figyelt kérdés

Meg van adva ugyan cím és telefonszám, de gondolják, úgyse hívja fel senki, csak továbbítja az üzenetet. Kétlem, hogy egy internetes alkalmazás tenni tud valamit a winchesterrel (akár leformázni, akár leégetni), de érdekelne, mit mondanak, akik jobban értenek hozzá. A szöveg:


Továbbítsátok sürgősen levelező partnereiteknek Az elkövetkező napokban ha BÁRKITŐL, legyen az ismerős, rokon vagy barát a HALLMARK-on keresztül képeslapot kaptok ne nyissátok ki! Megnyitáskor a C merevlemezt "égeti" le. A CNN tette közzé a felhívást, maga a vírus nagyon agresszív és a MICROSOFT is roppant veszélyesnek nyilvánította. Tegnap fedezték fel és még nem találták meg a megfelelő vírusírtót. Nagy Katalin Krisztina gazdasági referens ___________________________________ Magyar Köztársaság Külügyminisztériuma Biztonsági, Informatikai és Távközlési Főosztály 1027 Budapest, Bem rkp. 47. Telefon: (361) 458 1176


2011. júl. 1. 00:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
:)) tőlem jöhet
2011. júl. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
fake and gay
2011. júl. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hm érdekes. leégeti a vírus a vinyóm 1/3át:)


na azt megnézem

2011. júl. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mekkora baromság :D
2011. júl. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Hát ez a leégetés dolog igaz is lehet...

Történet:

Barátom(Ricsi)kapot egy levelet és volt ott egy kép is...

Ezzel a feliratal(A csunyákat átirom!):

Ezen a képen egy roh..adt jó csaj van!

Ráment amenyire kanos a gyerek:D...Aztán ujraindult a gép(Magátol)és nem inditotta a windowst:/.(Ezt onnan tudom biztosra mert én csináltam meg neki a gépet...)

A másik(Ezt csak hallotam nem tudom hogy volt.)Letöltött egy játék crakck-et és egy p@r@szt ronda izé bejött neki és "felrobbant" a vinyó...Nem felrobbant csak egy rohadt nagyot durrant és kifüstölt:/...Tehát vannak ijenek...(Nem tértem el a tárgytol ugye?)

2011. júl. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Minden benne van, ami egy hoax-ban szokott.
2011. júl. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szoftveresen eleve kb lehetetlen tönkretenni egy winchestert, hiába használod folyamatosan írásr-olvasásra: arra tervezték.

Egyébként amelyik levélben legalább két nagy nemzetközi (amerikai) cég neve benne van, az eleve kamu. Amiben benne van az "add tovább mert hülye maradsz" valamilyen formában az szintén. Ebben mindkettő benne van. Az ilyenek kitalálóit fejbe kéne lőni.

2011. júl. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2011. júl. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ma 01:41 Köszi neked is, a többieknek is, nem tértél el a tárgytól. Bár ez a durranós eset, mint írod, nem bizonyított, lehet csak mendemonda, de jobb óvatosnak (becsületesnek) lenni.

Az a crack egyébként egy külön alkalmazás. Szóval szerintem maga a böngészó használata (külön alkalmazás letöltése nélkül) nem okozhat ilyet, tudtommal. (Mert ahhoz elvileg a html kódnak vagy pl. java alkalmazásnak kéne olyan utasítást tartalmaznia, ami a winyóhoz "érdemben" hozzáfér, ez nem tudom, mennyire lehetséges.)

2011. júl. 1. 12:52
 10/12 anonim ***** válasza:

a "C" merevlemezt? akkor nekem csak a vinyó fele fog leégni? :D

amíg a kérdést írtad, a háttérben futó programok szinte folyamatosan írhattak/olvashattak adatokat bármilyen károsodás nélkül

2011. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!