Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sajna semmi jó választ nem...

Sajna semmi jó választ nem kaptam arra, h. mit tegyek h. a wifis laptopom csatlakozzon az otthoni rúterhez? Minden más csatlakozik (másik gép, stb. ) csak az enyém nem, de én meg bárhol tudok csatlakozni! Mit állítottam el?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 07:32
 1/9 P.O.C. ***** válasza:
Firmware frissítés a router -en, driver frissítés a Wi-Fi adapteren, megvolt?
2011. júl. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha nagyon idegesítene ez a dolog,én vennék 5 ezer környékén egy új routert ,azt a gond le van tudva

( mert azt írod ,hogy a géped jó,vele bárhol tudsz wifire csatizni,így csakis a mostani otthoni rutival lehet a gond)

2011. júl. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 P.O.C. ***** válasza:
Én nem rohangálnék emiatt új router -ért. Amit mondtam + esetleg egy rendszer újratelepítés ingyen van.
2011. júl. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Firmware frissítés a router -en,kivételével minden megtörtént lan kártya újratelepítés új router kipróbálása. A jelenség nem változik!!!
2011. júl. 1. 10:23
 5/9 P.O.C. ***** válasza:
Na, akkor hajrá! Nem sok vesztenivalód van, mint ahogy az előző is írja 5 eFt már jó kis Wi-Wi routerek vannak.
2011. júl. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj most írtam két napig volt nálam egy új amivel másik 2 gép működött,de az enyém csak ezt irta nincs vagy korlátozott kapcsolat, hálózati cím lekérése!!!!!!!!!
2011. júl. 1. 10:32
 7/9 anonim ***** válasza:
na én ezt a kommentedet már nem értem,ki is léptem...
2011. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 PeetC válasza:
Üdv! Nekem ugyan ez a gondom, de ha kikapcsolom a router jelszavas védelmét akkor működik az én gépem is tökéletesen. Nekem is van 2db routerem mindkettővel ugyan az a hiba. Win 7 op. rendszerrel vettem a gépet, azzal nem is volt gond, de amint rátelepítettem az xp-t már nem tudom használni a wifit, csak ha védelem nélkül van a wifi.
2011. júl. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 P.O.C. ***** válasza:
Állítsatok be MAC filtert jelszó helyett, vagy telepítsétek fel a Windows 7 -et.
2011. júl. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!