Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Router és wifi adapter probléma?!

Router és wifi adapter probléma?!

Figyelt kérdés
Csatlakoztattam a routert a modemhez, feltelepítettem a wifi adaptert a laptopra, beállítottam a routert a leírás szerint. Az asztali gépen a routeren keresztül megy a net, a laptopon a (wifi adapterrel) nincs net, pedig azt írja ki, hogy 100%-os a jel a routertől. Mi lehet a gond? Segítsetek légyszi!
2011. júl. 2. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Kismillió oka lehet.

Ha jól értem az asztali vezetéken kapja a netet a routerből ?

2011. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, az asztali gépen vezetékről megy a net, de a routeren keresztül. A laptop wifi adapterrel kap jelet a routerről, azt írja 100%-os a vétel, ennek ellenére nem megy a net.
2011. júl. 2. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát állítsd be,hogy kapja.Először a routerben szoktuk engedélyezni a wifit,majd a lapin.
2011. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszike! Analfabéta vagyok hozzá a leírásban meg semmi utalás erre... ciki... köszi még egyszer!
2011. júl. 2. 18:30
 5/6 anonim ***** válasza:

hátha tényleg analfabéta vagy hozzá,akkor valóban nincs esélyed se rá,hogy meg tudd oldani

-de ha hívnál valakit ?

2011. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már működik, köszi! Mindent megcsináltam, csak a routeren nem volt átállítva egy kapcsoló... de már mindenre gyanakodtam, az meg sem fordult a fejemben, hogy a router alapból nem úgy van beállítva, hogy működjön...

Tényleg köszi!

2011. júl. 2. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!