Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rendelt már valaki erről az...

Rendelt már valaki erről az oldalról?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem több pontban is furcsának látszik.

Kezdjük a weboldal címével. :)

Aztán ott van az hogy egy akármiből irdatlan menyiséget kéne rendelni? (egy pendrive ból 50 db-t.)

Nem értem az oldalt de nagyon. Valaki magyarázza már el.


2011. júl. 3. 15:49
 1/3 anonim válasza:

Gondolom, hogy ha ennyi mindent felraktak, akkor csak van valami valóságalapja. A gog fordítójával írj egy üzenetet az ügyfélszolgálatnak. A vám fizetéséről ne feledkezz el...kína nem EU-tag...xDD

Ahogy nézem a kérdésed dátumát, talán már meg is érkezett a csomagod...

Így talán többet értesz mint semmit:

[link]

2011. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Előző vagyok. Ha jól értelmeztem ezt az oldalt, akkor tulajdonképpen ez egy hírdetőoldal kínai vállalatok számára. Azért van odaírva az, hogy "Contact Now", azaz Kapcsolatfelvétel Most.

Úgy látom, hogy ez nagyobb üzleteknek lehet ideális, akik nagyobb mennyiségben rendelnek. Úgy látom, sok termék minimális rendelési mennyisége 50 db.

2011. júl. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen sajnos erre én is a kérdés után fél órával jöttem rá.

Viszont azt csak néhány napja láttam, hogy Közép-Euba nem is jön.


Am én is google-val néztem. ;)

2011. júl. 21. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!