Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt már valaki fűzőt a...

Rendelt már valaki fűzőt a következő oldalról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


[link]


Ha rendelt már valaki innen, akkor légyszi írja meg, hogy megbízhatóak-e? Egyáltalán leküldték a rendelést? Elég furcsa, hogy csak átutalás után küldik le a fűzőket, így nem hiszem, hogy megkockáztatom...

Szerintetek? Tapasztalatok?


2011. okt. 25. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szinte a legtöbb helyen csak fizetés után kapod az árut. Ettől még megbízható. Ez a weboldal meg elég egyértelműen ismert és megbízható. De utána is lehet nézni, van elérhetősége, nyilvántartási száma, adószáma. Ez épp elég.


Én külföldről szoktam rendelni, onnan is csak akkor postáznak ha már fizettem. Ez normális dolog.

2011. okt. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Innen rendeli. A font most ugyan csehül áll, így valamivel olcsóbbak nála darabonként a fűzők, de az eredeti oldalon pl. kettőt fizetsz hármat kapsz akció van állandóan.


Amúgy ha te úgy akarsz rendelni, hogy előbb küldik aztán fizetsz, akkor soha nem fogsz találni ilyen boltot. A hagyományos boltban is csak akkor viszed ki az árut, ha már fizettél, nem? Mi lenne rá a garancia, hogy küldi és majd utána fizetsz? Ha utánvéttel kéred, akkor meg ha úgy döntesz, hogy mégsem veszed át, akkor feleslegesen megrendelte, meg még a postát is fizesse ki kétszer? A netes vásárlás így működik, jobb, ha hozzászoksz.

2011. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én innen rendeltem a nyáron, nagyon segítőkészek és kedvesek voltak, rendben megérkezett a fűző, és csodálatos:) Tehát nyugodtan rendelj innen, nem fognak átverni.
2011. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!