Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » WPA-WPA2 feltörés Ubuntu 10....

WPA-WPA2 feltörés Ubuntu 10. 04 alatt hogy?

Figyelt kérdés

Hello! Ubuntu 10.04-em van.. és rengeteg Wifivan itt.. csak 80%-uk levan kódolva.. egy WEP kódolásút (ami a leggyengébb) sikerült feltörni egy a neten található leírás alapján aircrack segítségével, na de a WPA/WPA2-re már nem találtam leírás.. youtuben vannak videók, de ha az alapján csinálom nem nagyon működik.. nos? Tudtok valami oldalt, vagy fórumot ahol levan írva?


U.I: Tudom nem szép dolog, de nem a Nasa-t akarom feltörni, hanem csak a szobámba internetet? Hogy miért nem veszek routert? Ez bonyolult..


2011. júl. 3. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is szeretném felhívni a figyelmedet: mindegy, hogy nem a NASA-t töröd, ez is illegális.

Másodszor WPA/WPA2-t nem tudsz törni, csak brute force-al, vagyis csak a nagyon egyszerű jelszavakat lehet vele kideríteni.

Harmadszor nem tudom, hogy nem találtál leírást, mikor az aircrack-ng oldalán is van.

[link]

2011. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!