Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon ki lehet valahogy...

Facebookon ki lehet valahogy törölni egy ismerősömet az ismerőslistám közül?

Figyelt kérdés

véletlenül rossz személyt jelöltem be. de azóta sehol nem találok olyat hogy "törlés az ismerősök listáról" v vmi hasonló


hogyan kell?

köszi


2011. júl. 5. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Rámész adatlapjára


Ha még nem igazolt vissza, akkor fent, lesz egy olyan neve mellett hogy bejelölés visszavonáása


H már ismid, akkor bal oldalt, a lap szélén, ott ahol fel vannak sorolva családtagok és kb 10-15 ismerős, az alatt, van a törlés funkció

2011. júl. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

áhh már egyre jobban kivan a f****m .

[link]


nézd meg ezt a képet. itt én nem látok semmi olyat hogy visszavonás stb??

mit csináljak ,vmi nem jó ,de mi?

2011. júl. 5. 16:57
 3/7 Detty1994 válasza:
A Facebook felirat mellett van egy gomb, 2 emberke van rajta. Rákattintasz, és lejönnek a függő kapcsolataid. Szerintem ott lehet visszavonni.
2011. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hmm....ezt utálom, szokott ilyet it

amúgy ezt rhadtul rühellem facebookban, mármint függő kapcsolatok kezlését, a rossz cset mellett..


Most függőben van a kapcsolat....nem tudom mi van ilyenkor, lehet letiltotta vagy nem todm, vagy várj pár napot, vagy lépj ki-be, de ott ahol szürke a gomb ( friend request sent) annak a helyén kéne másnak lennie, vagy ott lent ahol mondtam..

Vagy írj ennek az illetőnek h mi van....h rosszl jelölted..utasítsa el, mert téged zavar--sztem megérti :)

2011. júl. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D. jah okés .köszi a tippet. erre tényleg nem gondoltam :D
2011. júl. 5. 17:52
 6/7 anonim válasza:
rá mészaz adatlapodra!ismerősök kezelése és ott összes ismerős megjelenítése és mellette egy x
2011. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sziasztok . hogyan lehet a facebookon véglegesen kitörölni a privát csetet ?
2012. jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!