Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik a google chrome-nál...

Létezik a google chrome-nál gyorsabb böngésző?

Figyelt kérdés
próbáltam az explorert az szar a firefox sem igazán jött be nálam a most a chrome a legjobb Van jobb is ?
2011. júl. 6. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az Opera is elég gyors böngésző.

Hardvertől függően általában vagy az Opera vagy a Google Chrome a leggyorsabb egy adott gépen.

[link]

2011. júl. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szerintem is az opera és a chrome között megy a verseny. Én a chrome-ot azért használom, mert jól kezelhető, megszoktam, és kinézetre is tetszik. Ha az opera 2* ilyen gyors lenne, már akkor se váltanék.
2011. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
maxthon3. nem mindig, de van hogy meglepően gyors(gyorsabb mint a chrome). persze az igaz hogy a gépedtől függ, meg ha kipróbálod a maxthont akkor a sok szar eszköztárt meg ilyeneket is le kell szedni mert az is lassítja. am úgy hirdetik hogy 2x olyan gyors mint a chrome!
2011. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 JAXI989 válasza:
100%
Én safarit chrome-ot és firefox-ot is használok semmi különbséget nm vettem észre,csak,hogy a safarinak kissebb a teljesítménye.
2011. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 feca101 válasza:
100%

Bár régi a kérdés, mindig aktuális.

Most próbáltam ki az operát, véletlenül - mert használni akartam egy funkciót amit a google chrom nem tud. Hát eléggé meglepődtem! Ugyanis sokszorosan gyorsabb és átláthatóbb az opera, amióta felraktam nem is használtam a chromot - amit egyébként szerettem, de bizony nagyon fejletlen a kezelőfelülete az operához képest. Néha-néha visszatérek a chromhoz és nem is értem miért használtam eddig. Remélem előbb összeszedi magát a chrom is, mert egy-két funkció azért néha hiányzik. Minden böngésző jó valamire, de egyik böngésző sem jó mindenre :)

2012. ápr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 rtzui válasza:
100%
OPERA!
2012. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Minden böngésző jó valamire, de egyik böngésző sem jó mindenre"

Ez tetszik. Nagy igazság! :)


Meghoztátok a kedvemet az Operához - noha régebb használtam, de elég kezdetlegesnek tűnt nekem, a chrome meg kifejezetten praktikusnak tűnik jelenleg. Viszont kezd idegesíteni, hogy egyszerűen néha nincs kedve tölteni a kívánt oldalt - mert ő okos, és bármit nem enged tölteni... azt sem, amit kéne...


Tudván, hogy egymagos processzorom van 4GRAM-al, mit szóltok, melyik futna optimálisabban?

2014. ápr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na, én feltettem az opera 20-at. Ritka fos. Bármit akarsz csinálni, ami mondjuk chromnál alap, ahhoz bővíményt kell tölteni. NEM LEHET KÖNYVJELZŐT IMPORTÁLNI! Csak valami nyakatekert módon, bővíménnyel, és azzal is elég szar kezelni őket.

Valamivel lehet, gyorsabb, de hát ha nincs, ami megfogja...

2014. ápr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, és nem gyorsabb, csak úgy tűnik... Jó a csel: nem jeleníti meg, amit betölött, csak ha teljesen kész. Tehát úgy tűnik, mintha gyorsabban jelenne meg. Csak hát csomót vársz addig...
2014. ápr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én az új operát használom a designe-miatt, de előtte googlet használtam. Kipróbáltam az új microsoft edget, avval is megvagyok elégedve.
2020. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!