Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen böngésző?

Létezik ilyen böngésző?

Figyelt kérdés

- Ha rákattintok az ikonjára elindul. Nem darál másfél óráig, nem fagyasztja ki a kurzort, nem mutat órákig fehér ablakot "a program nem válaszol" címsorral, hanem egyszerűen elindul.

- Ha beírok egy domaincímet és megnyomom az enter-t megnyitja a weboldalt. Nem b*ssza fél óráig a winchestert, nem fagyasztja sz*rrá a gépet, nem záródik be és küldd hibajelentést a gyártónak, hanem szépen letölti és megjeleníti a weboldalt.

- Amikor rákattintok egy hiperlinkre nem azt írja ki hogy a "program nem válaszol", hanem szépen kulturáltan megnyitja. Természetesen ezt is anélkül, hogy tönkretenné a winchestert.

- Nem csinál 99%-os processzorterhelést, főleg akkor nem, amikor éppen nem is csinálok vele semmit.

- A 150MB-os flashreklámokat nem tölti le, csak akkor, ha azt mondom neki.

- Nem zabál meg fél giga ramot, ha megnyitom az Index címlapját.

- Nem akarja a nemlétező csúcskategóriás videókártya processzorát használni.

Létezik ilyen böngésző?


2011. júl. 9. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálam a Firefox mindennek eleget tesz, amit írtál.


Amúgy milyen gépen böngésznél? Nekem ilyen tapasztalataim akkor voltak, amikor egy Pentium 4-esen böngésztem volna egy netcaféban.

2011. júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem a gépeddel van a gond.
2011. júl. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetne egy próbát tenni az Opera böngészővel, ugyanis beépített reklám és plugin (pl. Adobe Flash) blokkolóval rendelkezik.

Az adaptív memóriakezelés miatt a gyengébb régi gépeken is gyorsan tud futni még kevesebb memóriával is.

[link]

2011. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja és ha a gép megléte óta nem kapott egy normális karban tartást? erősen ajánlom a használatát és ez egy alap: [link]
2011. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem egy böngésző sem csinálja ezt.

Arra nem gondoltál, hogy a gyenge gép lesz a baja?

Ha meg erős a gép, akkor ne IE 1.2-t használj, hanem Chrome-ot, FF-et, Opera-t.

2011. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
alapjáraton akármelyik mai böngésző opera/chrome/mozilla, még az ie9-is eleget tesz ezeknek, nekünk koliban a netkapcsolattól is függött a dolog, mert a torrent jött 10 megával, viszint maga a netezés baromi lassú volt (nem a torrent mellett!), szal abban is lehet probléma, meg ki kell lőni a feleslege pluginokat, a flashet is le lehet tiltani, memóriából meg akár lehet beledobni többet, ha nagyon nem elég (többnyire a memória felhasználás is beállítható)...szal ja, végülis létezik, mindazonáltal ismerősek az általad leírtak, de kiküszöbölhetőek
2011. júl. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 9. 23:19
 8/9 Zengine666 válasza:
Szedd le a Chrome-ot, tedd rá az ADblock Plus nevű kiegészítőt, és íme a kívánt böngésző. Erősebb gépeken ugyanez mehet Firefoxal is.
2011. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
RockMelt
2011. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!