Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon lehetséges ez? (az...

Facebookon lehetséges ez? (az izgalmas kérdés lejjebb)

Figyelt kérdés

A következő a helyzet:

Van egy lány, akivel jóban voltunk, abszolut de tényleg semmi gond nem volt, max a hanyagsága, amiért időben nem irt vissza.

Figyelem, nem látom chaten, de látol hogy pl 40 perce irt másnak az üzenőfalára.már 90 perce figyelem...

Mit csinálhatott hogy nem látom mint online? Ha letilt,aminek rohadtul nem értem az okát,illene kapnom egy értesitést....


2011. júl. 6. 20:35
 1/8 A kérdező kommentje:

vagy hogy működik ez?

valaki világositson fel.

Köszi

2011. júl. 6. 20:36
 2/8 anonim ***** válasza:

Az oldal nem fog üzenetet küldeni arról ha valaki letilt, akár illendő, akár nem, így van megcsinálva. Legfeljebb te tapasztalod előbb vagy utóbb, hogy nem tudod az adott személyt elérni, felvenni vele a kapcsolatot az oldalon.


A chatből is ki lehet jelentkezni, ezért ha ez a lány kijelentkezett, még az oldalt és funkcióit ugyanúgy képes használni, így akár írhat valakinek az üzenőfalára úgy, hogy te nem látod a chaten elérhetőnek. Erről sem kapsz értesítést, csak tapasztalod hogy nem elérhető.


Az, hogy pont neked miért nem válaszol és reagál, sajnos a válaszolók is csak találgatni tudnák az okát.

2011. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

értem.De az a baj, hogy tényleg nem tudom mi a baj.

Tényleg jóban voltunk, mint akit elvágtak vagy nem tudom.

Irtam neki hogy mondja meg h mi a baj, de természetesen nem válaszol.

Bánt, mert helyeslem a facebook ezen funkcióját, hogy le lehet tiltani a gyökereket akik zaklatnak másokat, de szomorú hogy most én is ebben a cipőben vagyok, pedig nem szolgáltam rá...

2011. júl. 6. 20:52
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért kösz a választ.
2011. júl. 6. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha látod a tevékenységét, hogy más falára ír, akkor nem tiltott le. Letiltás során te nem tudsz kapcsolatba lépni vele, üzenni neki, írni a falára, nem látod a képeit és bejegyzéseit sem, nem tudod bejelölni ismerősnek, talán még megbökni sem lehet.
2011. júl. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor meg simán húzza a cukromat....Nem baj, én kitartok :D
2011. júl. 6. 21:10
 7/8 Argloss ***** válasza:
Facebook csodálatos dolog. Megesik, hogy elvesznek a levelek, avagy kijelzi, hogy írtak, de nem tudod elolvasni, mert nincs ott, órákkal később jelenik csak meg, stb.
2011. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ja,de hogy napokig késik egy levél,az már kétséges számomra is.

De valóban a facebook csodálatos dolog....:)

2011. júl. 6. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!