Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom hülye kérdés, de ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hülye kérdés, de ha facebookon bejelölök valakit, és nem igazol vissza, akkor ez egyenlő azzal hogy nem is tetszem neki?

Figyelt kérdés

Nem olyan válaszokra vagyon kíváncsi, hogy ne facebookon éljek meg blabla :)

Bejelöltem valakit pár napja, aki máig nem igazolt vissza, ma néztem épp, hogy volt fent, mert munkahelyet változtatott. Az adatlapja nyitott, nem posztol, csak ismerősöket fogad el, és ennyi. És szerintem akiket eddig elfogadott, azokat sem ismeri rendesen (engem sem, azért jelöltem be, mert egyelőre más lehetőségem nincs h beszéljek vele, csak a face)

Vagy tegyek le róla?


21/L


2011. szept. 1. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg levelet írni neki! Persze próbáld ne elárulni egyből, hogy tetszik neked, tehát találj ki valamit, amiből csak félig lehet erre következtetni :)


F/18

2011. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem ismer téged, akk mért várod h visszajelöljön??
2011. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"És szerintem akiket eddig elfogadott, azokat sem ismeri rendesen"

Ez most komoly? Ha nem ismered akkor ugyan honnan tudnád?

2011. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mert akiket elfogadott, azokat ismerem, és mondták h bejelölték, és visszaigazolt nekik :)
2011. szept. 1. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi lenne veletek failbook nélkül? Szánalmas.
2011. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ezért mertem én is megjelölni
2011. szept. 1. 15:57
 7/7 A kérdező kommentje:
írtam hogy egyelőre nem tudok vele máshogy beszélni. És már ne haragudj, de én se facebookozok, levelet szoktam ott írni, és ennyi, és van kb 100 ismerősöm....
2011. szept. 1. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!