Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy megszakad egy pillanatra a netem elég gyakran? ASDL2+ Dlink DSL-360R modemem van, azt be lehet vhogy állítani, hogy amikor fel akarok csatlakozni, ne kérje a nevet és a jelszót?

Figyelt kérdés

Hol tudom beállítani itt XP-ben, hogy amikor betöltődik a gép, de jöjjön elő ez a csatlakozási ablak, hanem már automatán lépjen fel netre?


Iletve meg szokott szakadni a netem egy pillanatra, aztán automatán visszacsatlakozik. Főleg letöltés közben csinálja ezt, de van amikor, akkor is, ha nem töltök. köszi a válaszokat.


2011. júl. 8. 09:26
 1/1 P.O.C. ***** válasza:

"Mi lehet az oka annak, hogy megszakad egy pillanatra a netem elég gyakran?"


A szolgáltató ügyfélszolgálatán kellene érdeklődni. Talán túl messze laksz az alközpontól és a vonal nem bírja, vagy csak a modem nem bírja. (Például nekem sem bírta a régi DSL-360R -esem, mikor kicserélték az új fekete dizájnú DSL-360R T1 -esre azonnal minden OK volt. :) )


Az automatikus PPPoE csatlakozásról meg itt találsz leírást:

[link]

2011. júl. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!