Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilinternettel tapasztalatok?

Mobilinternettel tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ki milyet használ, miért használja, mennyire elégedett vele, mennyire kerül neki sokba, hasonlók érdekelnének :)
2011. júl. 8. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Négy éve van. E220-al kezdtem, aztán volt K3565 stick, most Broadband (ez Wifit is tud). Előbb volt havi fix 5000, aztán 5500 5 G korláttal, most 6000 8 G korláttal. Semmi gondom nincs vele, bár eleinte (2007-ben) pocsék volt. Meg kell tanulni kezelni és beállítani, osztán fut, egészen jó sebességgel. Vodafone Internet Nonstop jelenleg.
2011. júl. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én átmeneti időszakra vettem, Broadband Stick+Dominó kártyás csomag, mondjuk árban persze nem olcsó mulatság így, viszont nincs hűségnyilatkozat és igazából 1-2 hónapra kell, sebességre vmi k.va gyors a cucc
2011. júl. 8. 11:35
 3/6 bix ***** válasza:
nekem t-s van zte stickel céges felhasználásra egy ideje, elég jó, bár pesten kívül voltam már olyan helyen ahol nagyon necces volt jelet találni... sebességre nem volt para eddig ha volt térerő:D
2011. júl. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Vodás Broadbanddal jók a tapasztalataim, bárhol próbáltam használni, működött (legfeljebb nem volt elérhető mindenhol a 3G, de Wifi vagy Gprs akkor is ment).
2011. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Voda feltöltőkártyás net, 2000 ft 500 mega 1 hónapra. 99% elégedett vagyok vele, mert csak és kizárólag a mi háztömbünkben csak edge van, de máshol fasza.
2011. júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát én nagyvárosban használom, még nem volt alkalom máshol próbára tenni, bár azért a kollégium által adott korlátlan net után fura hogy nem csinál az ember napi fél-1 giga adatforgalmat :)
2011. júl. 8. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!