Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehetne erősebb a jel...

Hogy lehetne erősebb a jel wifin a sima álló számítógépemen?

Figyelt kérdés
vettem egy usb-s wifi adaptert de amikor csatlakozik azt írja hogy nagyon gyenge a jel vagy rosz,hogy tudnám felerősíteni a jelet? és ez egy talált jel,a laptop viszont jól fogja.valaki segítsen
2011. júl. 8. 11:37
 1/5 bix ***** válasza:
a stickeknek jelentősen kisebb az antennája mint a laptopnak. annyit tudsz csinálni hogy veszel egy usb hosszabbítót, és felteszed az asztal fölé a sticket. ha nem segít akkor max ha szétbontod tudsz rajta javítani, másképp nem. megoldás lehet még egy erősebb antennát venni a routerre
2011. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen vettem usb hosszabítót és felraktam de akkor sem volt jobb,és hogy érted azt hogyha szétbontom lehet jobb lesz?
2011. júl. 8. 12:12
 3/5 bix ***** válasza:
házilag meglehet barkácsolni nagyobb antennát tudsz beleforrasztani. ha nem értesz hozzá akkor inkább a router oldalt nézd meg. kell legyen olyan beállítás a routerben ahol a teljesítményét lehet állítani. talán tudsz neki adni kicsit. ha nem akkor antennacsere
2011. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pj0tr ***** válasza:
Azt írja talált jel (lefordítva nagy valószínűséggel "lopja" egy béna user netjét). Máskülönben simán fognia kellene a szomszéd szobából ha egy panelről van szó pl.
2011. júl. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bix ***** válasza:
ősöknél földszinten volt a router, az emeleten a födém miatt alig volt jel laptoppal is. ha lopott net akkor meg így járt, tenni nem tud semmit, max ha már fent van rajta mert valaki nem kódolta le, akkor admint se változtatott, ott meg meg lehet túrni. egyik oldalt se sajnálom ilyen esetekben, ez teljesen minimális tudást igényel...
2011. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!