Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Számitógépemen mobil internete...

Piszti kérdése:

Számitógépemen mobil internetet eszeretnék használni. Melyik az a szolgáltató amely a legkedvezőbb tarifával, de megfelelő sávszélességget biztosít?

Figyelt kérdés
Végignéztem a szolgáltatókat,de nem találtam számomra kedvezőt,talán valaki tud segíteni?
2011. jún. 13. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
a mobilnet az minden, csak nem kedvező...
2011. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A digi move olcsó, kérdés, hogy mennyire jó...
2011. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tud. Végignézted, azok a lehetőségek, szolgáltatót nem tudunk neked alapítani, pedig szeretnénk:)
2011. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kérdés: mi Neked a megfelelő sávszélesség és mi a hozzátartozó tarifa.

Nekem pl. a 3Mb sávszélesség tökéletesen megfelel...

Nem torrentezek, keveset kell feltöltenem, ezért jó, 2000 alatt megkapom, igaz, nem mobil...

2011. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3Mb nekem is megfelelne,de nem tudok szolgáltatót választani!
2011. jún. 13. 22:36
 6/10 anonim ***** válasza:

tegnap 21:57 vagyok.

Bocs, csak a sávszélességet, mint használhatót jellemeztem, ez nem mobil, hanem "drótos"..

2011. jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mobil internet az átlag embereknek indokolatlanul drága, és kegyetlenül sz*r. Még nagyon gyermek cipőben jár! Véleményem szerint arra való, amiben a reklámokban is mutatják: csaj kifekszik a virágos mezőre a laptopjával, bedugja a stick-et és hú de boldog lehet, hogy épp egy facebook-ot be tud tölteni.

Nyilván ha megengedheted magadnak hogy havi 10-15 ezer forintokat fizess mobil internetre, akkor már kapsz olyan csomagot, melyben tűrhető sávszélesség is van, de egyébként...

Nem otthoni gépre való!

Én egyszer unokatesóm laptopját telepítettem újra, és amikor az msn-t kellett felrakni, 2 azaz kettő óráig tartott letöltenie az exét.

Soha többet mobilnettel telepíteni! Tehát otthonra használhatatlanok az ilyen kezdő kategóriás párezres csomagok.

2011. jún. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A telkén tartozkodom szinte egész nyáron,igy kénytelen vagyok a mobilinternettel barátkozni,egyébként nekem sem nagyon tetszik.
2011. jún. 18. 21:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Értelek. Akkor viszont vodafone-t tudom ajánlani, mint a leggyorsabb adathálózat díját nyerő mobilhálózat.
2011. jún. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm megnézem!
2011. jún. 20. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!