Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak? Mikor belepek...

Mit csináljak? Mikor belepek az internetbe az egész kép el van tolódva kB 15 cm-t s a vége nem latszik semminek.

Figyelt kérdés
Kerlek mondjatok meg hogyan állíthatom vissza :|
2011. júl. 8. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem a monitoron kell a képet állítani?
2011. júl. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem. mivel csak az internet es nem minden :|
2011. júl. 9. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, ilyennel még nem találkoztam...

Talán van olyan böngésző, amiben lehet állítani, hogy átállítsa a monitor felbontását amikor elindul, és a más felbontáshoz nincs jól beállítva a monitor, arrébb kell húzni a képet.

De megpróbáltad a monitoron arrébb tolni a képet? Milyen színű ott, ahol nincs a böngésző, fekete?

Képet nem tudsz róla feltenni? A Print Screen gombbal csinálsz egy képernyőmentést, behívod a Paint-et, beilleszted a képet és elmented jpg-ben, felteszet a kepfeltoltes.hu-ra. Vagy fényképezőgéppel, telefonnal, ha amúgy nem megy.

2011. júl. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2011. júl. 10. 11:05
 5/10 A kérdező kommentje:
Így néz ki, de nem minden csak az internet :|
2011. júl. 10. 11:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha máshogy nem megy, akkor használj másik böngészőt.

De majd kutakodom egy kicsit a Firefoxomban.

2011. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Találtam háromféle lehetséges megoldást:


1.

Váltsd teljes képernyősre a Firefoxot az F11-el, majd vissza, szintén az F11-el.


2.

Töröld a localstore.rdf fájlt vagy fájlokat a Firefox Profile mappáiból, ez visszaállítja alaphelyzetbe.

Nekem XP alatt a Documents and Settings mappában van, de keress rá. Ehhez valószínűleg be kell állítani a windoesban, hogy mutassa a rejtett, rendszer fájlokat, különben nem lehet megtalálni.


3.

[link]


Be kell zárni a Firefoxot, majd Safe Mode-ban indítani. A Start Menüben a Firefoxnál ott van a parancsikonja, vagy a Start gomb, Futtatás parancssorba beírod, hogy:

firefox -safe-mode


Aztán be kell pipálni, hogy: Reset toolbars and controls, nem tudom magyarul hogy van, itt a kép, vagy a fenti linken:

[link]

Aztán megnyomni a mentés és újraindítás gombot (Make Changes and Restart).

2011. júl. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Esetleg még az lehet, hogy a Firefox beállításainál a haladó (advanced) Javascript opciókat le kell tiltani.
2011. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megoldottam úgy hogy uninstallra tettem, aztán újra felinstalaltam, de most eltűnt a kereső a mozillanal...
2011. júl. 11. 15:04
 10/10 A kérdező kommentje:
na sikerült... koszi a válaszokat :)
2011. júl. 11. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!