Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki lehet játszani vhogy a...

Ki lehet játszani vhogy a mobilnet sávszélesség csökkentését?

Figyelt kérdés
T-Mobile mobilnetem van, 3 GB benne foglalt adatmennyiséggel. Csak, hogy a ,,korlátlan" adatforgalomnál 3 GB után lekorlátozzák 15 kb/s-re, amivel a Gyakorikérdések.hu is alig tölt be. Takarékoskodni hiába próbálok, pl.: online filmek is 700 MB legalább. Ha meg nem csinálok vele semmit, akkor nincs értelme a netnek. Létezik olyan program, ami képes ezt kijátszani?
2011. júl. 11. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Kétlem, ezt a szolgáltatói oldalon korlátozzák le. Vigasztaljon, hogy augusztustól kapunk +1GB-ot, ami nem sok, de több, mint a semmi.
2011. júl. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Most tuti le leszek pontozva, de igen, ki lehet játszani ha mondjuk előfizetsz egy nagyobb adatmennyiségre :)


De tényleg...nemtudom mit várnak az ilyeneknél az emberek, ha filmet akarsz nézni fizess elő nagyobb csomagra, ez valamit valamiért alapon működik. Ez kb olyan mintha az este hazafelé tartó buszra a reggeli jeggyel szállnál fel.


Egy 3Gb-s net nem arra van kitalálva hogy folyamatosan használják és korlátlan adatmennyiséggel.


Megoldásként én azt javasolnám, hogy elő kell fizetni egy otthoni netre, és mellé valami Donimó-s csomagban vagy olcsóbb előfizetésben mehet a mobilnet, amit meg akkor használsz amikor tényleg kell.


Ilyen programokat meg itt még senki nem kapott, és valahol érthető is, ha lenne is, akkor se osztanák csak úgy vakvilágban....elnézést a hangnemért, lehet lepontozni.

2011. júl. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bp1985 ***** válasza:
Diginél 2500 ft a korlátlan net. Gondolom a mobilnet sem olcsóbb. Amúgy a mobilnet valóban nem arra van, hogy filmet nézegessél.
2011. júl. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha lenne lehetőségem vezetékes netre, akkor arra fizetnék elő, csak, hogy nincs...
2011. júl. 11. 01:13
 5/8 anonim ***** válasza:

2.ik vagyok, akkor viszont megoldás lehet ha megkérsz 1-1 ismerőst hogy szedjen neked filmeket, zenét, satöbbi. (bár ha tudsz akkor is inkább válts egy 5-6Gb-s csomagra ott már heti 1-1,5 giga bőven elég a netezgetésre, kisebb letöltésekre)


Nekem Donimo feltöltéses mobilnetem is van, ott is mindent megfogtam tűzfallal, és kb tényleg csak a szükséges netezésre használom, kb youtube videót se nézek vele, hát hozzá kell szokni, de pendriveon lehet beszerezni mellette filmeket :)

2011. júl. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem vodafone-os mobilnetem van 2gigás és pont ma délután kaptam az sms-t hogy az adatforgalmam meghaladta a 2gigabájtot, ezért csökkentik a sávszélességemet.


hát nem tették. akkor elkezdtem torrenten tölteni és eddig 10-12gigabájt jött le:)


akkor lesz lekorlátozva, ha újraindítom a Vodafone Mobile Connect nevezetű programot, ami a kapcsolódást segíti.


próbáld meg te is, hogy mielőtt elérnéd a 3gigát elkezdesz tölteni és hátha neked is úgy hagyják újraindításig:)

2011. júl. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A T-mobile-os menet közben is leveszi a sávszélt, semmi újraindítás nem kell neki, úgyhogy ez sajnos nem fog menni. Legalábbis nálam ez van, bár eddig mindenkinek más féle cucca volt, ami mind másképp működik...

Amúgy most eszedbe se jusson díjcsomagot váltani, majd augusztusban jön a sok akció meg egymás túlkiabálása, na akkor lehet.

A kábeles nettel meg hiába jöttök, albérletbe nem köthetsz be csak úgy semmit, én is ezért szívok a mobilnettel, bár én otthon vagy suliban letöltöm ami olyan (random porton, titkosítva nincs az a szolgáltató, ami lekapcsolna torrent miatt)

2011. júl. 11. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti:

Ez velem is megtörtént már 1x, de akkor a szolgáltatónál vmi hiba volt azért. Az utolsónak van igaza: ha eléri a 3GB-ot lebontja a kapcsolatot. Am. nálam hipernet nem nagyon lesz, mert 3G is csak egy kijelölt ponton van, oda is USB hosszabítóval tudtam tenni a modemet, de csak ott is 1 csík a max. Hipernet gondolom nem lesz.

2011. júl. 11. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!