Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tervezem elkészíteni életem...

Tervezem elkészíteni életem első fészbuk profilját, tapasztaltaktól kérdem, mire érdemes odafigyelni?

Figyelt kérdés

Nem szívesen, de lassan rászánom magam. Eddig távol tartottam magam ettől a népszokástól, mivel nem éreztem normálisnak, hogy önmagamat feltöltsem egy bárki által lekövethető rendszerbe. Miért jó az nekem, hogy 500 ismerősöm van, mikor az a 20-30 barát, aki van, azzal amúgy is megvan a kapcsolatom.


Régebben mywip, meg iwiw volt, aztán szép lassan mind2t kinyírtam, mivel nem láttam értelmét. Iwiwen hagytam egy kamu profilt, hogyha kéne valami infó, akkor nyomozhassak.


Most már elérkezettnek látom az időt, hogy megalkossam a facebook profilomat. Nem mintha vágynék rá, de az előnyei legfőképp karrier és kapcsolati okokból igencsak fontosak lehetnek. Plusz nemsokára megyek külföldre, ahol ugyancsak nem ártana kontaktokat bezsebelni.


Na miután leírtam a körülményeket, kérdezem az ősfészbukokat, hogy mik azok a hibák, amikbe esetleg bele esetetek már, mikre érdemes odafigyelni? Hogy lehet lehetőleg minél több dolgot titokban tartani a fürkésző szemek elől? Tippeket, tanácsokat várok. Kösz


2011. júl. 11. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
ha bemész a beállításokba, akkor majd ott beállítod magadnak amit kell, ahogy szeretnéd. figyelni inkább az iylen hülye alkalmazásokra kell.
2011. júl. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a facebook nem neked való akkor próbáld meg a Google+-t.

Nekem is van fb-m,de csak "kényszerből".

Talán arra érdemes figyelni,hogy ne adj meg mindenféle,hülye kamunevet,becenevet,mert limitált a névváltoztatások száma.

2011. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legfontosabb az adatvédelmi beállítások átnézése,de az összeset érdemes.Mielőtt átnéznéd ezeket,csak a ténylegesen kitöltendő részeket töltsd ki.

Én még azt csináltam,hogy létrehoztam egy listát amiben azok a személyek lesznek,akik láthatják,ha bármit írok,vagyis az ismerősök közül néhány.

2011. júl. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!