Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Töltöttem le filmet. De rar...

Töltöttem le filmet. De rar fájlba jött le. Azt hogyan tudom lejátszani vagy mit kell vele csinálni hogy társítani tudjam valamelyik lejátszóhoz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
winrarral ki kell bontani a benne lévő avi fájlt és azt lejátszani
2011. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Leszeded a Winrar-t majd ahhoz társítod,ha megvan akkor kitömöríted.(Megnyitod winrar-al majd simán "kihúzod" a benne lévő fájt/okat)majd azt társítod a lejátszóhoz.
2011. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kéne hirdetni, hogy filmet töltöttél le.


A rar fájl egy tömörített fájl, azt közvetlenül nem fogod tudni lejátszani. Szükséged van egy kitömörítőre, ami kezeli a típust (pl. winrar, winzip, 7-zip, stb.). Társítsd hozzá, és tömörítsd ki.

2011. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves 83%, mindig tanul az ember:) Miért ne tudná lejátszani közvetlenül? Csak letölti a Dziobas Rar Playert és hajrá! :)


[link]

2011. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
:))))))))
2011. júl. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nem kéne hirdetni, hogy filmet töltöttél le."


Azt nem mondta a kedves kérdező, hogy milyen filmet töltött le és honnan. Én vagyok olyan jóhiszemű, hogy nem is feltételezem, hogy bármi illegális dologról lenne szó. Lehet az akár valamilyen szakmai jellegű, teljesen legális mozi is. Éppen ezért ejnye-bejnye helyett megoldást kapott a kérdésére.


Ezen az anonim oldalon nincs értelme riogatni.

2011. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tegnap 12:47


A technikai háttér megvan a-hoz hogy A b életbe ne lehessen internetről leszedni filmeket ill lehessen de akkor

legyenek lekódolva :)) stb stb stb

mozis filmek

legtöbbször az ott dolgozok lopják mert jobb mozikba szúrópróba szerűen vizsgálják hogy van e nálad mobil vagy

kamera


A legújabb dili hogy a filmek egy külföldi serveren vannak file megosztó serveren ami engedélyezett

de egy másik szerveren csak a linkek

amiért nem jár bünti


:))

2011. júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!