Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit lehet kezdeni ezzel az új...

Mit lehet kezdeni ezzel az új Facebookal?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy reggel beléptem a Facebookom-ba és egy teljesen új Chat jelent meg és alig tudom használni mert az istentudja kinek a dolgait is oda rakja be (értem ez alatt hogy xy és yx mostantól ismerősök stb.) és a 39 ismerős közül megjelenít 6 elérhetőt és 2-őt akik fenn sincsenek.Lehet ezzel valamit csinálni,esetleg letiltani?
2011. júl. 16. 15:25
 1/2 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne, viszont te jobban jártál. Ha én megpróbálom megnyitni a chatet ez a szöveg jelenik meg: A Faster Way to Message

Just click to start a conversation with the friends you message the most.

Learn More or Hide This

Ha elrejtem akkor beállíthatom hogy ne legyek elérhető, és nem is látom az ismerőseimet:S

2011. júl. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ez van mint veled és már nagyon idegesítő.és ha rámegyek hogy try it nov akkor összevonja a chatet az értesítéssel és tiszta fos...
2011. júl. 16. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!