Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookal lenne egy nagy...

Facebookal lenne egy nagy gondom ma felmentem és azt látom hogy egy teljesen más levelezési rendszerem van. Hogy lehetne vissza állítani?

Figyelt kérdés
Hallottam már erről az új rendszerről de reméltem, hogy nekem nem lesz hát sajnos lett. Tudom hogy nem mindenkinek van ez de az a kérdés hogy miért vált csak át és hogy lehet vissza állítani.
2011. aug. 3. 07:53
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:
Szokd meg, mert mostantól ez lesz. Nem lehet visszaállni. Amúgy ez is teljesen működőképes, mindent lehet, amit eddig.
2011. aug. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Folyamatosan fejlesztik a rendszert, de a nagy mennyiségű taglétszám miatt nem egyszerre mindenkinek áll át a profilja, hanem fokozatosan (időrendi sorrend, ID vagy valamilyen rendszer alapján). Ha megváltozott, akkor olyan is marad, mivel az oldalt olyanra készítették el amilyennek most látod, olyan is marad. Mivel nem kinézeti, designbeállításról van szó, hanem az oldal szerves működésével összefüggő változásról, visszaállítani vagy módosítani sem lehet, az oldal további használatával te elfogadod ezeket a fejlesztéseket automatikusan.


Amúgy mindenki mindennel ezt csinálja, ahogy kihúzzák alóla a megszokott dolgokat, már rögtön kétségbeesnek és panaszkodnak meg felháborodnak ahelyett hogy akár 10 percet fordítanának arra hogy megnézzék hogyan és miben működik másként az új dolog (nem rád céloztam ezzel, az iwiw-újítás tipikusan ilyen eset volt), ami lehet hogy akár praktikusabb vagy kényelmesebb mint azelőtt volt.

2011. aug. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Smartguy86 ***** válasza:

"Amúgy mindenki mindennel ezt csinálja, ahogy kihúzzák alóla a megszokott dolgokat, már rögtön kétségbeesnek"


És mennyire igazad van! Az élet minden területén így van!

2011. aug. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ez a fejlesztés nekem nagyon keresztbe tett átnéztem próbáltam az előnyeit is nézni. szóljon mellette az hogy nem kell frissíteni a leveleket de ellene hogy nincsenek rendszerezve a levelek.

én a facebookot nem "likolásra " meg "bögdösésre" használom hanem a barátnőmmel beszélek rajta vele és ő csak telefonról tud írni és eddig volt az a lehetőség hogy 2 külön levelet folytassunk de ez meg szűnt mert egybe van az egész levél és ez az ami miatt nekem ez nem jó. helyesnek tartom azt hogy fejlesztgetik az oldalt mert kell is unalmas lenne nélküle és itt hagynák egy idő múlva.

jöhetnek a kritikák hogy nem facen kellene tartani a kapcsolatot hanem személyesen de ha 2 ember dolgozik akkor nem mindig lehet összehozni a dolgokat és ez is legalább egy beszélgetési felület nekünk.

ennyit szerettem volna csak, hogy nem nyafogni jöttem vagy bármi el kell akkor fogadnom vagy addig kihasználni ezt a dolgot hogy ID alapján van az átváltás és csinálni egy ujjat. A válaszokat nagyon köszönöm

2011. aug. 3. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!