Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Beloadon az aránynövelő...

Beloadon az aránynövelő sms-re miért ez a válasz jött? "ilyen szolgáltatás nem létezik"

Figyelt kérdés
Elküldtem és ezt kaptam vissza, de a pénzt levonták a telefonomról...Miért?
2011. júl. 22. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok bent az oldalon, és az életben nem fizetnék pénzt netci...(vagányok) zsebébe, de szerintem:


Az sms-ben való fizetés egy szolgáltatásra való előfizetést jelent, mobilra. De mivel te nem a mobilra fizettél elő valamit, ezért csak a pénz kerül levonásra, és vissza kapsz egy üzenetet hogy nem létezik olyan szolgáltatás amiért fizettél. Ettől függetlenül te megadtál vagy elküldtél olyan adatot, amivel az oldal üzemeltetője azonosítani tud. Ő látja hogy elküldted a pénzt neki, így jóvá is fogja írni majd neked ezt kézzel, ha automatikusan nem történt meg.

Elméletben ez egy működő dolog lenne. Ha viszont te nem adtál meg semmilyen adatot amivel be tudják azonosítani hogy te küldted el a pénzt, az már szívás, de mindenki a saját kárán tanul. Van ezer torrentoldal, ahol ugyanazokat a dolgokat terítik szét (ha vegyes és nem spec. tracker). Te mégis fizetsz azért valakinek, hogy ne dobjon ki egy oldalról (kizsarolja a pénzt), amikor máshonnan is letöltheted ugyanazt, legfeljebb nem egy óra alatt jön le hanem kettő, vagy talán gyorsabban is.

2011. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2011. júl. 27. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!