Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik Magyarországon olyan...

Létezik Magyarországon olyan mobil internet szolgáltatás, mint a feltöltőkártyás mobil szolgáltatás, hogy csak akkor és annyit használok és fizetek, amikor amennyi éppen kell?

Figyelt kérdés
Nem mobiltelefonnal, hanem pl. notebookkal lenne szükségem ilyenre, ha van.
2009. júl. 8. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
2009. júl. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a vodafonnál vagy egy pendrive amit csak fel kell tölteni mitn a telót
2009. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a Vodást használom ,1500 Ft egy hónapra és semmi kötöttség. A telefonom a modem és a laptopon netezek.
2009. júl. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok havidíjast, mert ezt tényleg csak alkalmanként használnám, lakáson van netem, azt használom inkább, de lesz olyan, hogy elutazok több napra, és ott nem lesz net, viszont van, amit olyankor is megnéznék a neten, mert fontos (pl. álláskeresés ügyében e-mail).
2009. júl. 8. 20:40
 5/8 anonim ***** válasza:

11:29 vok

Ez nem havidíjas.

1500 Ft a legkisebb csomag és 1 hónapon belül lehet felhasználni.

2009. júl. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
05:00 - És ezt a voda oldalán hol találom, meg mi kell hozzá? Nincs vodás mobilom, nem tudom, ez mennyire kizáró tényező.
2009. júl. 9. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kizáró tényező.
2009. júl. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
további részletek: [link]
2009. júl. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!