Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan zajlik egy új bad...

HWarrior kérdése:

Hogyan zajlik egy új bad company 2 pc játék multiplayerben való regisztrációja stb? tovább lennt!

Figyelt kérdés

szóval. Megvettem a Battlefield bad company 2-t pc re.

feltelepítettem, utána a játékban létre kell hozni egy EA-accountot.

Ez is megvolt beírtam a mail címet a pw-t a cd-keyt is. utána kiléptem a játékból, és már nem tudok belépni!

esetleg az emailcímre jönnie kellene egy megerősítő mailnak? plz help me


2011. júl. 24. 00:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
mármint a játékba be tudok csak az ea accountban nem tudok belépni a bad company 2 ben
2011. júl. 24. 00:11
 2/11 anonim ***** válasza:
Origin-t tedd fel, és ott ad hozzá a kódot.
2011. júl. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Origint?

Bocs ezt nem értem, kifejtenéd bővebben? :)

2011. júl. 24. 12:57
 4/11 A kérdező kommentje:

sry h nem értek hozzá de ez az első ea-accountos játékom amit megvettem...


szóval azt értem hogy tegyem fel a dvd ről ha erre gondoltál az origi feltevésről...

a telepítésnél beírtam a cd-keyt ami a dvd tokban volt...

elindítottam az updatert, utánna elindítottam a bc2-t...

aztán multiplayerezni akartam vele, és ott elvileg létre kell hozni egy accountot....

oda be kell írni az email címet, a jelszót , és utána pedig be kell írni a cd-keyt.

nah ez is megvolt, és be is lépett a profilomba amit megcsináltam... utána kiderült hogy el felejtettem feltenni a punkbustert, erre kiléptem, utána frissítetem visszaléptem, és már nem tudok login-olni a profilomba, pedig tökéletesen irom be az email címet, és a jelszót is...

ezt nem értem. az email címre pedig még nem érkezett semmi ha kellene!

2011. júl. 24. 13:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Erre gondoltam :

[link]

Onnan le is töltheted ha hozzá adta a játékot az accounthoz / olyan mint a steam csak EA-s!


Ha így sem lesz jó akkor ott van az EA chat support, ami nagyon gyors és közvetlen beszélhetsz a supportosokkal


support.ea.com/chat

2011. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ezio_auditore neked van origin-ed?

mert ha van és megadnád annak örülnék :)

és kösz a sok infót :)

2011. júl. 24. 18:34
 7/11 A kérdező kommentje:

egyébként nem tudom de szerintem nem működik ez az origin es megoldás sem, mert hozzáadtam a cd-keyt a programban, és ha elindítom a bc2-t az originből ugyan azt csinálja, nem enged multizni, mert ha beírom az email címet és a jelszót akkor azt írja ki hogy irjam be a cd keyt de ha beírom akkor azt írja hogy használatban van már ez a cd kulcs.

ugyhogy fogalmam sincs mit csináljak vele :S

2011. júl. 24. 18:54
 8/11 anonim ***** válasza:

Szívesen, igen van.

Használtan vetted?

Írd le a problémádat az EA supportosainak a chaten keresztül, belinkeltem előző válaszomba.

2011. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nem használtan vettem hanem rendes pc boltban vagyis még friss áru volt csomagolásban meg minden. és egyébként a chatba hogyan tudok nekik írni? mert nem tudom hogy melyik felhasználói névre gondol a weblap, és így a jelszót se tudom :S igy pedig nem tudok írni nekik, hogy baj van a cd kulccsal

:S:S

egyébként, amikor először tettem fel a játékot, és be reggeltem az accot a bc2-n belül akkor jó volt mert belépett a bc2 accountomba egyből... el akartam kezdeni multizni erre kiirja h a punkbustert frissítsem, egyből kiléptem a játékból és le is frissítettem a pb-t utána már nem enged belépni az accountomba :S fogalmam sincs hogy ezzel mi lett, de mióta először kiléptem a bc2 ből azóta ne menged belépni az acc ba :S

2011. júl. 24. 19:48
 10/11 A kérdező kommentje:
vagy tudnál valamiféle elérhetőséget adni, pl msn vagy valami hogy gyorsabban és könnyebben tudnánk beszélni erről?
2011. júl. 24. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!