Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook. Miért nem jeleníti...

Facebook. Miért nem jeleníti meg a linkeimet?

Figyelt kérdés

Gondolom senkinek sem kell bemutatni egy olyan oldalt mint pl. a demotivalo.net, idokapu.com stb. Szoktam ezeken az oldalakon lájkolgatni, de hiába lájkolom be, az üzenőfalamra nem teszi ki, nem jeleníti meg.

Ezen hogy bírok változtatni?


2011. júl. 29. 15:14
 1/4 Manesz ***** válasza:
Nem elég lájkolni, utána még közzé is kell tenni, ill ha a nevedre kattintasz ott látod.
2011. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De úgy értem, hogy egy csomó ismerősnek kikerül a profiljára, hogy xy kedvel egy linket. Azokat nem kell megosztani, mint pl. egy zenét youtuberól. És ha én bekedvelek valamit, nem mutat semmit..
2011. júl. 29. 23:46
 3/4 anonim válasza:
Nálam ugyanez a probléma, már lassan egy hónapja nem jeleníti meg az üzenőfalamon, és már kissé zavaró. Esetleg ha valaki tud erre valami megoldást, azt megköszönném.
2011. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha megfigyeled, csak a szponzorált YouTube fiókokat tudod megjeleníttetni saját faladon.
2012. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!