Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Benyomtam egy gombot és...

Benyomtam egy gombot és eltűnt az a sáv ahova be kell írna a www.akármilyenoldal.hu-t hogy tudom visszacsinálni? (fontos! Többi lent)

Figyelt kérdés
eltűnt az a sáv ahova be kell írni hogy milyen oldalra szeretnél menni (fölül) mert benyomtam valamelyik gombot,de nem tudom melyik volt az. meg vele eggyütt a vissza gomb is eltűnt, de azt meg tudom oldani (jobb egérgomb és vissza). még az a szerencsém hogy a google a kezdőlapom úgyhogy fel tudok menni oldalakra,de több ideig tart. Úgyhogy ha tudtok segíteni akkor nagyon megköszönném, mert fontos :S. És lécci kíméljetek meg a rossz válaszoktól , hogy így jártál,minek kellett gombokat nyomogatni ,mert beírtam egy weboldalt és félrenyomtam ,szerintem, de hülyeségből nem szoktam nyomkodni. Már az összes gombot kipróbáltam,de semmi. LÉCCI SGÍTSETEK!!előre is köszönöm!!!!!!!!
2011. aug. 1. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Legfelső sorban:


Nézet-> Eszköztárak-> Böngésző eszköztárhoz tegyél pipát!

2011. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kattints legfelülre jobb klikkel és pipáld be a Böngésző eszköztárat.
2011. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
arigato! thank you! köszi!!!!!
2011. aug. 1. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!