Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki vásárolt már az "Amazon...

Valaki vásárolt már az "Amazon.com"-nál interneten keresztül?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatai?
2011. aug. 3. 14:07
 1/3 vagyokakilehetek ***** válasza:

világszerte több tízmilliónyian...

a tapasztalatok vegyesek.

ugyan úgy mint egy tacskós vásárláskor is más más tapasztalatok vannak. nem a lehúzásra mennek de biztos becsúszik itt is néha gikszer. 10 millióbol egy egy.

de ha ki se próbálod akkor sohase tapasztalod meg.


én neten elég sok mindent vettem/rendeltem már.


Árnyékolóhálót, mosógépet, számítógépet, monitort, virágot, pizzát, stb stb. eddig minden rendben megérkezett pedig nem a nagy hírű amazon.com volt hanem magyar webáruházak. és mégis tisztességesek voltak.


ki kell próbálni és meglátod semmi bajod nem lesz tőle.


a pénzt én mindig utólag fizettem áruszállításkor. soha se előre. de ha így kérték volna akkor csak olyan számláról utald amire csak azt az összeget teszed amit át kell utalnod. de az amazon.com nem arról híres hogy lenyúlnak...

2011. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És azt tudod-e hogy náluk vagy az "Ebay.co.uk"-nál műxik-e úgy, hogy a futárnak fizetek forinttal? (Magyar viszonylatban nekem is pozitívak a tapasztalataim, de külföldről még nem rendeltem.)
2011. aug. 3. 17:10
 3/3 vagyokakilehetek ***** válasza:

passz. nem tudom

de gondolom a rendelési vagy a fizetési oldalon le van írva hogy lehet e szállításkor fizetni

2011. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!