Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Online játékokhoz milyen...

Online játékokhoz milyen netet ajánlotok?

Figyelt kérdés
az árát is írjátok le légyszíves.
2011. aug. 3. 14:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
digi, és kint van a honlapjukon az árak
2011. aug. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
tök mindegy! a gépednek kell csak jónak lenni a netnek nics hozzá köze. tapasztalatból mondom a legkisebb 1Mbit-es net is ugyan úgy viszi az online játékot mind a 100Mbit-es viszont a letöltési sebbeség már más ha 1 játékot vagy filmet leakarsz tölteni
2011. aug. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
értem. szóval mindegy,hogy milyen netem van. azt hittem,ha jobb a net akkor nő az fps. de ezek szerintem nem.
2011. aug. 3. 14:46
 4/19 anonim ***** válasza:

Ez sokminden függ...


1, Milyen tipusú játékot szeretnél online játszani? RPG, FPS, stb...

2, Milyen lehetőségek vannak ott, ahol laksz... kábel, wifi, stb...


Nem fogok most kisregényt írni, árat sem tudok mondani, nézz szét a helyi szolgáltatóknál, milyen STABIL netkapcsolatot tudnak nyújtani. (stabilon a hangsúly)


Segítségképpen: a WiFi-t nem javaslom, főleg 2,4GHz-en nem, mert hajlamos a szakadozásra, jelveszteségek, különböző természeti akadályok (fák, viharok) befolyásolják a jel minőségét... 5GHz-es tartományban esetleg, de még erre sem merném rábízni az életem...


Én kábeles netet használok, azaz ADSL-t (Szolgáltatóm: Invitel), aminek van egy FIX sávszélessége, és mivel kábelen közlekedik az adat, ezért nincs természeti akadálya, tehát STABIL internetet biztosít, nem akadozik, szakadozik, nincs jelveszteség, ez játékra KIVÁLÓ!


Ha kérdezi a szolgáltató, hogy mire szeretnéd használni, mondod, hogy online játékokra, ha gondolod még hozzá teheted, hogy Neked szükséged van a kiváló PING eredményre - azaz válaszidő a számítógéped és a kiszolgáló számítógépe között, minnél kisseb a kérdés és a válasz ('PING' és 'PONG') közötti eltelt idő, annál stabilabb a neted!


Remélem segítettem, a végére csak kisregény lett belőle ... ;)

2011. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válasz. akkor ezek szerint még is lényeges, hogy milyen a netem x) és fps játékokra szeretném használni többnyire.
2011. aug. 3. 14:55
 6/19 anonim ***** válasza:

Így van, fontos, hogy milyen neted van, de NEM a sebessége a lényeg, igaza van az előttem válaszolónak is, nem kell, hogy 10Mbittel döngessen, hanem az a fontos, hogy STABIL legyen!

Válaszidő MAXIMUM 35-40ms legyen, az még elviselhető, ez érték feletti már akadozós, főleg, ha FPS játékot játszol!

Én a kis 16ms-ommal kiválóan tudok FPS játékot játszani, hogy meg is nevezzem: Urban Terror, Quake 3 Arena, Left4 Dead és társai... :)

2011. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
akkor összegezve arra figyeljek,hogy stabil legyen. de konkrétan milyen szolgáltatótól melyik netet kérjem?
2011. aug. 3. 15:40
 8/19 anonim ***** válasza:
Invitel 2M csomag ( [link] )Ha érdekel ez az eredmény a ping testen: [link] szóval ez a net alkalmas onlie fps játékokra
2011. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
előző vagyok,azt nem írtam oda hogy nekem is Invitel 2M netem van :D
2011. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
pesti szerverre 20 a pinged, nem amerikába pl...
2011. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!