Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az aMsn-nél h lehet be állitan...

Az aMsn-nél h lehet be állitani h magyar legyen? És h mutassa a zenét amit éppen hallgatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Magyar MSN-t kell letölteni.Zenét meg a gyors üzenet megosztásánál "hallgatott zene adatainak megjelenítése" Media playerben Eszközök-beállítások-beépülő modulok-háttér-Windows Live Messenger zenei beálirások pipa-ok
2011. aug. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jaj.. dde nekem nem megy rá a magyar msn.. csak AMSN.. nem sima msn.. ;)
2011. aug. 3. 23:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor lehet nyelvet választani benne, amikor a felhasználónevet, jelszót kell beírni. Ezért ha automatikus belépésen van, akkor azonnal belép, nem lehet nyelvet választani. Tehát először a beállításokban le kell tiltani az automatikus beléptetést, így a következő induláskor megáll a belépésnél, a Földgömbnél ki lehet választani a nyelvet. Aztán vissza lehet állítani az automatikus beléptetést is, ekkor már magyar marad.


A zene mutatására már nem emlékszem, én azt nem kapcsoltam be, de valahol csak ott lehet a beállításoknál. De a zenelejátszóban is be kell kapcsolni.

2011. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!