Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell Google és youtube?

Hogy kell Google és youtube?

Figyelt kérdés
ha már egyesítettem a 2őt tehát a gmailel profilom megy youtuben hogy tudom őket szétválasztani? mert idegesítő hogy ha bejelentkezek gmailre kidob youtuberól és fordítva
2011. aug. 4. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egyesítetted a youtube és a gmail fiókodat akkor pont nem szabadna kidobnia. Nekem is ugyan az a youtube-m meg a gmail-em, egyesítve is van és nem dobál ki. Van 2 külön gmail(g1,g2) fiókom és 1 youtube(y1), a g1 meg a y1 párosítva van, a g2 pedig csak van. Ha youtuben be vagyok jelentkezve akkor g1 automatikusan bejelentkezik gmailra is. Egyébként ha youtube fiókot és gmail fiókot összepárosítasz akkor többet nem tudod szétszedni őket.
2011. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha egyesítetted a Google és a Youtube accountodat akkor nem szabadna hogy kidobjon, sőt ha a Google-ba be vagy jelentkezve akkor már automatikusan a Youtube-ra is.
2011. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, hiszen az egyesítésnek pont az a lényege, hogy ne kelljen külön-külön bejelentkezgetni. Szóval ezek szerint neked egy másik fiókod lehet párosítva a Youtube-fiókkal, és amikor bejelentkezel abba, amivel az e-maileket is fogadod, akkor abból kijelentkeztet.
2011. aug. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aham a 3. hozzászóló jól mondja azt hogy lehet megcsinálni hogy szétszedjem és másikkal párosítsam?
2011. aug. 5. 16:07
 5/6 A kérdező kommentje:
mert ha törlöm a gmailt a youtubeom is törlődik nekem meg csak az kell szóval rossz gmailhoz van párosítva mert 2 gmailom van de amihez párosítva van nem használom
2011. aug. 5. 16:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy. A google ebben nagyon elb@szott valamit, mert ha gmail-el párosítasz egy youtube accountot akkor azt nem tudod szétszedni.! (első válaszoló)
2011. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!