Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Freemail-en hogy lehet megolda...

Freemail-en hogy lehet megoldani, hogy a szűrés-i feltételek a leírtak szerint működjenek? Hogyan tudom a már meglévő leveleimet átmozgatni a célmappába?

Figyelt kérdés
Beállítottam egy szűrőt, egy bizonyos e-mail címmel kapcsolatban, hogy az adott mappába érkezzenek arról az új levelek. Azt írja, hogy a már meglévő leveleimet is át tudom rakni oda, ám nem sikerül.Megnyitom a levelet(vagy épp nem, csak kijelölöm), és az utasítás szerint az áthelyezés "gombra" kattintok. Igen ám, de innentől kezdve nem történik semmi, nem is kérdezi meg a rendszer, hogy hova helyezném át, és marad is ott a levél, ahol volt. És a "célmappában" (ahova szeretném), ott sem találok olyat, pl. hogy beillesztés. Hogy lehet ezt megoldani?
2009. ápr. 9. 15:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!