Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ujra kellett telepíteni az...

Ujra kellett telepíteni az Xp-t a gépemen. Azóta minden böngésző lassú, van oldal amivel rengeteget kinlódik mire megnyitja. Ötlet?

Figyelt kérdés
Van ötletetek ez miért van? Le kellene töltenem valami kiegészítőt ami felgyorsítaná? Ja, és csak opera vagy chrome böngészőt használok, mert ahol élek csak 1Mb-s net van, és a mozilla még lassabb.
2011. aug. 7. 06:39
 1/4 anonim ***** válasza:
ez így eléggé érthetetlen,mert az 1 megás net mellett is gyorsan be kéne jönniük az oldalaknak
2011. aug. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan mondjam másképp. Újra húztak a gépen mindent, és azóta sokkal lassabb, pedig igy hogy törölték a sok szemetet, gyorsabb kellene legyen. Egyedül az Operával boldogulok most. A Chrome-ot használtam eddig, én azt szeretem, de most az is hihetetlenül belassult.
2011. aug. 7. 07:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem valami nincs rendesen feltelepítve, gondolom, a videókártya.


Sajátgép - Rendszerinformáció megjelenítése - Hardver - Eszközkezelő, itt nézd meg, van-e sárga kérdőjeles hardvered a rendszerben és ha van, telepítsd fel!

2011. aug. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem amit írtál, nincs kérdőjel egy sem. Más ötleted van esetleg?
2011. aug. 8. 04:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!