Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt a laptopommal?

Mi történt a laptopommal?

Figyelt kérdés

Új helyre költöztünk,és itt három laptop is rá van kötve egy hálózatra...Amikor idehoztam első nap a laptopom egyből csatlakozott a hálózatra,nem volt semmi baj,gyors volt,napokig semmi probléma nem volt vele,ám egyszercsak lekapcsolódott a hálózatról,ás azóta az istennek sem akar visszaállni rá.A többi gép ugyanolyan jó csak az enyém nem (pár hetes laptop)...nem nyúlt hozzá senki.Azóta vagy nem találja a routert,vagy ha meg is találja akkor iszonyú lassú és perceken belül lecsatlakozik a hálózatról.Mi történt vele egyik pillanatról a másikra???? Azt írja hogy rejtett a hálózat és nem találja..máskor meg mást ír ki.Menjek közelebb a routerhez mikor itt van pár centire tőlem....vagy hogy korlátozott a hálózat,amikor a másik gép meg itt megy mellette...agybaj :S....két napja szenvedek vele,nem tudom mit tegyek,nem nagyon értek hozzá.

Lécci segítsen akinek volt már hasonló problémája :)


2011. aug. 8. 20:16
 1/3 anonim válasza:
Próbáld meg letörölni az alaplap Driver-ét. És rakd újra.Nekem ez segített:)
2011. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
milyen routered van?(típus,márka)
2011. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de azóta megoldódott....valamiért újra kellett telepíteni a Wi-fi illesztőprogramját.
2011. aug. 9. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!