Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van progi hálózat megoldásra?

Van progi hálózat megoldásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok lenne nekem egy olyan problémám hogy akarunk mi haverral két gépről de egy hálózatról játszani egy oldalon és nem engedi mert ugye nem lehet 1 hálózatról ketten játszani. Kéne nekem valami program amivel nem érzékelné azt hogy 1 hálózaton vagyunk?
2011. aug. 12. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont hogy 1 hálózatról lehet játszani csak, a Hamachi is virtuálisan egy hálózatba tesz, szerintem ott a munkacsoportok nem egyeznek meg még egy pár finomság
2011. aug. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocsi rosul írtam le pókeren akarunk mi játszani egymás elen ugye de nem engedi mert hogy egy hálózatrol egy asztalhoz nem lehet beülni ezért kéne nekem vmi megoldás amivel úgy érzékelné hogy nem egy hálózaton vagyunk vmi ip cím megváltoztató vagy nem tom nem naon értek hozzá de előre is köszönöm
2011. aug. 14. 00:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a neve hogy proxy, ird pe google-ba hohgy free proxy és ki fogja adni
2011. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen de ez mi lenne egy progi ? meg ha nem lenne nagy gond tudnál nekem linket csak mert 2 óráig kerestem és nem találtam semmit köszi
2011. aug. 15. 16:09
 5/5 A kérdező kommentje:
pl itt van ez hogy működik [link]
2011. aug. 15. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!