Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltelepítettem az ErrMess...

Kova 55 kérdése:

Feltelepítettem az ErrMess klienst az én gépemre a másikra pedig a szervert. Beírom az kliensbe a másik gép ip-jét amit kiadott, beírom a PASS-t és azt írja ki, hogy hibás a jelszó. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Az baj lehet, hogy, ha a másik szobában van a gép és oda raktam fel a servert?
2011. aug. 19. 08:43
 1/6 urimate ***** válasza:
Hát ha azt írja, hogy hibás a jelszó, akkor az a baj, hogy hibás a jelszó. Az hogy a gépek fizikailag hol vannak, teljesen mindegy.
2011. aug. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De honnan szedek jelszót? milyen jelszót kér? nemértelmezem!!! hö..
2011. aug. 19. 08:47
 3/6 urimate ***** válasza:
Hát a másik gépen létező user jelszavát kell beírni gondolom, vagy ha ott nem jelszóval védett egyik sem, akkor magához a kapcsolathoz kellett egy jelszót megadni. Legalábbis a legtöbb ilyen remote administrator cuccnál így vn.
2011. aug. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Távoli kapcsolathoz szükséges legalább egy jelszóval védett fiók, mivel csak arra tudsz belépni.
2011. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 urimate ***** válasza:
Nem feltétlenül, Logmein-nél, én azt használom, nem feltétel. Ott van az hogy mikor be akarok lépni egy gépre egy jelszót kér csak, amit akkor kell megadni, mikor a gépet felveszed úgymond a "hálózathoz". Nálam ez van egy csak adattárolásra használt gépnél, amit más módon nem is lehet elérni, mindegy szervert használom otthon. A többi géphez viszont normális jelszóval védett felhasználón keresztül tudok belépni.
2011. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én már mindenféle kódot beírtam...azt is ami a hálózatomat védi,fogalmam sincs mi a baj.A leírásba is azt írták,hogy hozzak létre 1 új kapcsolatot és írjam be a kódot. az a kód,hogy PASS,ezt írja!! de ez nemjó....
2011. aug. 19. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!